Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Opowieści z Wieloświata. Tom 3. Kuglarz

Opowieści z Wieloświata. Tom 3. Kuglarz

Anna Sokalska

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 10 godzin

ISBN : 978-83-8194-348-2

Wydawca: Storybox, Lira

Data premiery: 10 marca 2020 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Wszystkie drogi prowadzą do piekła… Sięgnij po trzeci tom niezwykłego cyklu urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”!

We Wrocławiu znów zaroiło się od zmór, demonów i nosicieli klątw. Zbliża się rok przestępny i złowieszczy układ gwiazd, który towarzyszył największym konfliktom w historii. Równowaga między światami jest zachwiana, a w oddzielających je barierach powstają kolejne wyrwy. Upadłe Istoty pragną przedostać się do wymiaru żywych i uwolnić zakazaną moc. Aby zapobiec katastrofie, która może doprowadzić do Armagedonu, osłabieni anielscy Strażnicy muszą polegać na pomocy ludzi. U rozwierających się nad Ślężą wrót stoi już dawny, krwawy bożek...

Jasna, Anastazja i ich towarzysze mają szansę odkupić winy i pokonać swoje klątwy, lecz każda decyzja wymaga poświęcenia – swoich wartości, przyjaciół lub losów Wieloświata. W nieoczywistym starciu postaci z różnych wierzeń dobre intencje stają naprzeciw gorzkim prawdom, a pytanie o prawo do życia w imię własnych zasad nabiera nowego wymiaru.

Opisane w „Wiedźmie” i „Żertwie” wydarzenia splatają się w finale niezwykłej intrygi, snutej przez przebiegłego demona-kuglarza.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 1. Wiedźma
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 2. Żertwa
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 3. Kuglarz
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 4. Wieloświat
  • Kolejne produkty