Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Opowieści z Wieloświata. Tom 2. Żertwa

Opowieści z Wieloświata. Tom 2. Żertwa

Anna Sokalska

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 8 godzin 17 minut

ISBN : 978-83-8194-262-1

Wydawca: Storybox, Lira

Data premiery: 11 lutego 2020 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Kto nie pragnie, ten nie żyje! Sięgnij po drugi tom niezwykłego cyklu urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”.

We Wrocławiu zaczynają dziać się rzeczy niesamowite. Gwiazdy układają się w złą wróżbę, a wkrótce mają zostać złożone kolejne ofiary – żertwy. Prokurator Dębska i komisarz Majka podejrzewają sprawstwo handlarzy organami, lecz Anastazja Omyk oskarża wyznawców słowiańskiego bożka. Czy za zabójstwami stoją nadprzyrodzone istoty, czy członkowie przestępczej sekty umiejętnie posługujący się specyficznym szyfrem?

Równocześnie Wrocław nawiedza pragnący śmierci wąpierz, tropiący łapiducha mściwy wilkodłak oraz diabli duet Boruty i Rokity. Podobnie jak w bestsellerowej „Wiedźmie”, pierwszej powieści cyklu, postaci ze słowiańskich legend tworzą niezwykłą wizję Wieloświata. Dawne historie odżywają po wiekach w nowych kształtach, a uśpione moce wypełniają ulice współczesnej dolnośląskiej metropolii. Na Ślęży, w dawnym miejscu słowiańskiego kultu, gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł, ponownie otwiera się przejście między światami.

„Żertwa” opowiada historię sprzed wydarzeń przedstawionych w „Wiedźmie” – poznaj intrygę, która zachwiała równowagą światów i uwolniła demony!  „Żertwę” i „Wiedźmę” można czytać w dowolnej kolejności.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 1. Wiedźma
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 2. Żertwa
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 3. Kuglarz
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 4. Wieloświat
  • Kolejne produkty