Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Opowieści z Wieloświata. Tom 4. Wieloświat

Opowieści z Wieloświata. Tom 4. Wieloświat

Anna Sokalska

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 14 godzin 42 minuty

ISBN : 978-83-8233-235-3

Wydawca: Storybox.pl, Lira

Data premiery: 9 marca 2021 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Nadchodzi Nowy Świat! Dla jednych będzie rajem, dla innych – piekłem. Na całą wieczność…

Zamknięta w sobie studentka, szaman romskiego pochodzenia, zdolna gimnastyczka, pozbawiony powołania katolicki ksiądz i kobieta bez wspomnień – to od nich, rozdartych między krwawym bożkiem a beznamiętnym aniołem, będzie zależała przyszłość Wieloświata. Każdy zaś wybór okupiony będzie ofiarą i próbą silnej woli.

Era rozwiniętych technologii i prób ratowania środowiska naturalnego wkroczyła w nową fazę. Uciekające ze swojej części Zaświatów demony robią wszystko, aby wytrącony z równowagi Wieloświat zawalił się, ustępując miejsca zjednoczonemu, Nowemu Światu. To, co dla jednych zdaje się nęcącą wizją, według innych ma okazać się koszmarem. Anioły szukają pomocy wśród ludzi, w których przebudziły się szamańskie moce. Jednak uratowanie starego porządku nigdy nie było tak trudne jak teraz…

Słowiańskie wierzenia i mity mistrzowsko połączone z miejską fantastyką i wątkami science fiction! Kolejną powieść Anny Sokalskiej z cyklu „Opowieści z Wieloświata” można czytać niezależnie od trylogii „Wiedźma”, „Żertwa”, „Kuglarz”.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 1. Wiedźma
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 2. Żertwa
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 3. Kuglarz
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 4. Wieloświat
  • Kolejne produkty