Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Opowieści z Wieloświata. Tom 1. Wiedźma

Opowieści z Wieloświata. Tom 1. Wiedźma

Anna Sokalska

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 10 godzin 17 minut

ISBN : 978-83-8146-868-8

Wydawca: Storybox.pl, Lira

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Nadszedł czas „Wiedźmy”! Sięgnij po pierwszy tom cyklu urbanfantasy „Opowieści z Wieloświata”.

Obłożona klątwą wiedźma Jasna budzi się z długiego snu. Wyrwana ze swoich czasów, samotna i pozbawiona mocy, pragnie zemścić się za dawne krzywdy. Spotyka na swej drodze zmorę-uciekinierkę, szamana z przypadku i  anioła niezadowolonego z nowych obowiązków. Każdy z nich zmaga się z cieniami przeszłości, a Los wciąga ich w nieoczywistą rozgrywkę o ludzkie dusze i przygotowania do końca świata.

Wiedźmy i demony, wilkodłaki i łapiduchy, szamani i anioły śmierci – postaci ze słowiańskich legend i wierzeń całego świata spotykają się we współczesnym Wrocławiu, tworząc niezwykłą wizję Wieloświata. Dawne historie odżywają po wiekach w nowych kształtach, a uśpione moce wypełniają ulice miast XXI wieku. Na Ślęży, w dawnym miejscu słowiańskiego kultu, gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł, ponownie otwiera się przejście między światami.

„Wiedźma” rozpoczyna nowy cykl urbanfantasy „Opowieści z Wieloświata”. Zapraszamy do niezwykłego uniwersum, przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem!

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Opowieści z Wieloświata. Tom 1. Wiedźma
  • Kolejne produkty