Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Układ

Układ

Elle Kennedy

Mirella Rogoza-Biel
Konrad Biel

 

ISBN : 978-83-8202-521-7

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 4 maja 2022 r.

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH POWIEŚCI 2015 ROKU PRZEZ UŻYTKOWNICZKI NAJWIĘKSZEGO PORTALU LITERACKIEGO GOODREADS

ONA MA WŁAŚNIE PÓJŚĆ NA PEWIEN UKŁAD Z NIEGRZECZNYM STUDENTEM

Hannah Wells w końcu znalazła chłopaka, który wzbudził jej zainteresowanie. Wydaje się, że jest pewna siebie w każdym aspekcie życia, ale jeśli chodzi o seks i uwodzenie, okazuje się, że dźwiga dotkliwy bagaż doświadczeń. Żeby zwrócić uwagę swojego wybranka, będzie musiała zainteresować go sobą. Chcąc osiągnąć cel, gotowa jest pójść na pewien układ i w zamian za udzielenie korepetycji nieznośnemu, wkurzającemu i zadufanemu w sobie kapitanowi drużyny hokejowej, zgadza się na fałszywą randkę...

ON BEZ WAHANIA PRZYJMUJE NIEMORALNĄ PROPOZYCJĘ

Garrett Graham od zawsze marzył o zawodowej karierze hokejowej, ale gdy średnia jego ocen na studiach gwałtownie spada, grozi mu katastrofa. Decyduje się pomóc pewnej brunetce, która chce wzbudzić zazdrość w innym chłopaku. Ona z kolei pomoże Garrettowi w nauce. Ale jeden nieoczekiwany pocałunek rozpala żar dwojga ciał i hokeista szybko uświadamia sobie, że udawanie nie wchodzi w grę. Musi teraz przekonać Hannah, że mężczyzna jej marzeń wygląda dokładnie tak jak on...

***

„Czasami lepiej nie wchodzić z nikim w żadne konszachty, bo nigdy nie wiadomo, czy się to nie obróci przeciwko nam. Niestety, gdy w grę wchodzą uczucia, logiczne argumenty tracą moc. Co zatem się stanie, kiedy grzeczna Hannah przyjmie niemoralną propozycję przystojnego studenta o wątpliwej reputacji playboya? Świetna, nieprzewidywalna, napisana z pazurem książka. Potrafi rozśmieszyć, rozczulić, wkurzyć i rozpalić zmysły. Od pierwszych stron scala nas z głównymi bohaterami, wciągając w świat ich lęków, frustracji i skrywanych pragnień. Aż nie chce się wracać do szarej rzeczywistości. A ty jesteś na tyle odważny, żeby pójść na »układ« z Elle Kennedy?”

Krystyna Meszka, autorka bloga Cyrysia.blogspot.com

***

„To cudowna i niesamowita książka. Wprost trudno to wszystko, co się odczuwało podczas czytania, wyrazić słowami!”.

Magdalena Kukawska – Madeline

***

„To było genialne! Właśnie skończyłam czytać i najchętniej zaczęłabym od początku!”.

Paulina Strąk – Pinina_Paulina

***

„Powieść lekka, pełna ciętego humoru i sarkazmu, rewelacyjnie wykreowani bohaterowie. Wszystko wyważone w sposób idealny – ani za krótka, ani za długa, ani za słodka, ani za gorzka. Świetna rozrywka”.

Marlena Harasim – Lulamae

***

„Uwielbiam tę książkę! Pełna humoru, który nie opuszcza autorki nawet w gorących scenach! Przeczytałam dosłownie na jednym wdechu”.

Paulina Wydrzyńska – Paulina

***

„Książka dostarcza wielu emocji od bólu do szczęścia. Główni bohaterowie jako para byli niesamowici od początku książki do samego końca. Książka jest pełna humoru. Co na marginesie podobało mi się najbardziej!”.

Katarzyna Cieślik – K_a_s_i_a

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Błąd
  • Podbój
  • Układ
  • Kolejne produkty