Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Cel

Cel

Elle Kennedy

Mirella Rogoza-Biel
Konrad Biel

 

ISBN : 978-83-8335-218-3

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

 

49,90 zł brutto

Więcej informacji

JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH AUTOREK W NAJWIĘKSZYM PORTALU LITERACKIM GOODREADS

ONA WIE, JAK OSIĄGAĆ SWOJE CELE...

Sabrina James ma zaplanowaną całą przyszłość: ukończyć college, dać z siebie wszystko na wydziale prawa i dostać dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii. Nade wszystko chce zerwać z przeszłością i w tym planie z pewnością nie ma miejsca dla przystojnego hokeisty, który wierzy w miłość od pierwszego spojrzenia. Ona może mu ofiarować co najwyżej jedną upojoną noc, ale czasami jedna noc wystarczy, by życie przewróciło się do góry nogami.

...ALE ZASADY GRY SIĘ SKOMPLIKOWAŁY

John Tucker wierzy w siłę drużyny. Na lodowisku nie musi stać w centrum uwagi, ale gdy w wieku dwudziestu dwóch lat jego życie całkowicie się zmienia, nie chce już w nim grzać ławki rezerwowych. Wszystko świetnie się składa, kobieta jego marzeń jest piękna, inteligentna i trzyma go na dystans. Sęk w tym, że jej serce jest szczelnie zamknięte. Jeśli Tucker pragnie spędzić życie z Sabriną, będzie musiał ją przekonać, że niektórych celów nie można osiągnąć bez asysty...

***

„Perypetie Sabriny i Tuckera nie tylko bawią, rozczulają i rozpalają zmysły do granic możliwości, ale także mogą stanowić doskonałe źródło inspiracji dla wielu młodych ludzi. Krótko mówiąc – zakochałam się w tej książce. Mogłabym delektować się nią na okrągło. Po prostu CUDO!” – Krystyna Meszka, www.cyrysia.blogspot.com.

***

„Przepis od Elle Kennedy na udaną książkę z gatunku New Adult: jeden przystojny hokeista; jedna piękna dziewczyna, która nie jest do końca pewna, czy chce z nim być; szczypta seksu... oj, wpadło całe pudełeczko... A także jedno ważne wydarzenie, które może wszystko zrujnować. Albo naprawić” – Katarzyna Kotynia, karazydwa.pl.

***

„Książek o wielkiej miłości jest naprawdę wiele. Ale co jeżeli powiem, że ten romans różni się od innych? Wystarczą dwa rozdziały, by zauroczyć się Johnem i zacząć podziwiać Sabrinę. Ostatecznie każdy z nas ma ukryte marzenie, choć ich spełnienie nie należy do najprostszych. Kto wie – może ta historia stanie się przyczynkiem do zastanowienia się nad własnym celem?” – Marta Cecelska, www.wymarzona-ksiazka.blogspot.com.

***

„Elle Kennedy powróciła z kolejną znakomitą książką, której każda strona ocieka emocjami. Przygotujcie się na pełną namiętności historię nie tak oczywistej miłości, która potrafi zburzyć nawet najdoskonalszy plan. »Cel« rozgrzeje Was w nawet najchłodniejsze jesienne wieczory” – Sara Glanc, koszzksiążkami.pl.

***

„Kiedy wszystko zdobywasz z wielkim wysiłkiem, wydaje ci się, że możesz sięgać tylko po przelotne chwile radości. Sabrina i Tucker razem są szczęśliwsi i silniejsi, potrafią stworzyć coś niesamowitego, jednak niepewność co do przyszłości i własnych uczuć doprowadzi ich do granic wytrzymałości. Elle Kennedy nie spuszcza z tonu i serwuje nam dużą dawkę emocji, wzruszeń, ale również humoru. »Cel« jest doskonałą kontynuacją serii »Off-Campus«, a Tucker jest moim ulubionym bohaterem” – Elżbieta Rodzeń, autorka „Przyszłość ma twoje imię”.

***

„Sabrina James to dziewczyna, która twardo stąpa po ziemi. Wie, czego chce i nic ani nikt nie zmieni jej planów. Czy na pewno? Kiedy w jej życiu pojawia się gorący i przeuroczy hokeista John Tucker, wszystko się zmienia. To historia będąca jak bombonierka uczuć, której nie ma się dość. To uzależniająca gra uczuć, której nie chce się kończyć. I przede wszystkim walka o najważniejsze cele w życiu. Czy jesteście gotowi poznać losy Sabriny i Tuckera? Nie będziecie żałować” – Weronika Załucka, Book Emperor, www.bigdwarf.wordpress.com.

  • Poprzednie produkty
  • Błąd
  • Cel
  • Podbój
  • Układ
  • Kolejne produkty