Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Podbój

Podbój

Elle Kennedy

Mirella Rogoza-Biel
Konrad Biel

 

ISBN : 978-83-8202-610-8

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 29 czerwca 2022 r.

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH POWIEŚCI W NAJWIĘKSZYM PORTALU LITERACKIM GOODREADS

ON WIE, CO TO PODBÓJ, ZARÓWNO NA, JAK I POZA LODOWISKIEM. ON WIE, JAK CELNIE STRZELAĆ...

 

Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań, by zapomnieć, nie jest lekarstwem na jej problemy, ale nie sposób oprzeć się Deanowi Di Laurentisowi, przystojniakowi z drużyny hokejowej. Tylko ten jeden raz, bo mimo że przyszłość rysuje się niewyraźnie, to jasne jak słońce, że nie ma w niej miejsca dla króla jednorazowych numerków.

LANS I PEWNOŚĆ SIEBIE NIE WYSTARCZĄ, BY JĄ DO SIEBIE PRZEKONAĆ...

Dean zawsze dostaje to, czego chce. Dziewczyny, oceny, dziewczyny, uznanie, dziewczyny... To kobieciarz, zgadza się, i póki co nie spotkał kobiety odpornej na jego wdzięki. Aż poznał Allie... Przebojowa blondynka zawojowała jego świat przez jedną noc — i teraz chce, żeby zostali przyjaciółmi? O nie. To on mówi, kiedy jest koniec. Dean nie ustąpi w pogoni za swoim celem, ale gdy na drodze pojawiają się nieoczekiwane przeszkody, zaczyna się zastanawiać, czy nie nadszedł czas, by przestać zaliczać... a oddać strzał prosto w serce.

***

„Allie i Dean są jak ogień i woda. Różni ich wszystko, jednak połączy ich coś niezwykłego. Elle Kennedy po raz kolejny zabiera czytelników do Briar, gdzie nie zabraknie starych znajomych, hokeja... i seksu. Jesteście gotowi na podbój serc?”.

Iwona Stach

***

„Książka, która przeczołgała mnie po świecie studenckich sekscytacji. To esencja akademickiego życia, którą warto zaliczyć”.

Klaudia Cebula

***

„»Podbój« to książka, która wciąga od pierwszych stron i nie pozwoli ci się od niej oderwać do samego końca. Sporo namiętności i hokej w tle tworzą idealne połączenie, nie tylko na chłodne zimowe wieczory. Ostatni raz zaczytywałam się tak Harrym Potterem, »Podbój« jest zdecydowanie pozycją z gatunku must read”!

Małgorzata Celińska

***

„»Podbój« podbije wasze serce. Nieuleczalna miłość do tej książki gwarantowana!”.

Klaudia Raflik

***

„»Podbój« to pozornie romans jakich wiele z dużym nagromadzeniem scen erotycznych, ale pod tą przewidywalną opowieścią kryje się coś więcej. Allie jest przebojową blondynką, która chce zdobyć aktorski światek, trzymając się własnych zasad, a Dean ma w głowie coś więcej niż tylko ustawienie zawodników podczas hokejowego meczu. Oboje będę musieli uporać się z problemami osobistymi (a te nie zawsze dadzą się łatwo załatwić), żeby zacząć kolejny etap z czystym kontem. Idealna książka, żeby zrelaksować się po długim, męczącym dniu”.

Marta Nowak, Głos Kultury

***

„Elle Kennedy po raz kolejny wrzucając czytelnika w pełną emocji historię dwójki młodych ludzi. Czy wykorzystanie największego znanego kobieciarza jako odskoczni po zerwaniu jest dobrym pomysłem? Czy płomienny romans, wbrew zdrowemu rozsądkowi, może zakończyć się happy endem? Zwłaszcza, gdy w związek bez zobowiązań zaczyna wkradać się miłość? Jedno jest pewne — od historii Allie i Deana nie sposób się oderwać aż do ostatniej strony”.

Sara Glanc, Nastek.pl

***

„»Podbój« to najzabawniejsza i wzbudzająca najwięcej emocji powieść Elle Kennedy. Autorka po raz kolejny udowadnia, że nie brakuje jej asów w rękawie, by poruszyć i pobudzić najczulsze struny w duszy każdego czytelnika. Tę książkę czyta się z wypiekami na twarzy do samego końca!”.

Magdalena Ostrowska, Kosz z Książkami

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Błąd
  • Podbój
  • Układ
  • Kolejne produkty