Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Uwierz w siebie

Uwierz w siebie

Joseph Murphy

Ireneusz Prochera

 

ISBN : 978-83-7649-266-7

Wydawca: Wydawnictwo KOS we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 13 lipca 2022 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie – idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tym audiobooku dr Joseph Murphy mówi ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu – od przekonania, że „dla chcącego nic trudnego”.

Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz – podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.

Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Cuda umysłu. Myśli kształtują życie
  • Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie
  • Prawo przyciągania pieniędzy
  • Uwierz w siebie
  • Kolejne produkty