Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie

Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie

Joseph Murphy

Ireneusz Prochera

 

Czas trwania: 5 goodzin 32 minuty

ISBN : 978-83-7649-251-3

Wydawca: Wydawnictwo KOS we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 6 kwietnia 2022 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Weź życie w swoje ręce. Świadomie wybierz radość i obfitość. Masz dane ci przez Boga prawo do dobrobytu. Odkryj moc boską w sobie. Rozwiń moc duchową i mentalną, moc, która graniczy z cudem. Udaj się na swoją nową drogę odkryć i rozwoju swoich zdolności – jest wspaniała.

Człowiek jest tym, czym są jego myśli. Treści naszych myśli i przekonań kształtują naszą osobowość, wywierają wpływ na nasze życie, określają naszą przyszłość. Dr Joseph Murphy w przystępny sposób, w oparciu o psychologię stosowaną, wyjaśnia zasady działania pozytywnego myślenia. Autor przekazuje proste metody i techniki, dzięki którym można osiągnąć akceptację życia, bezwzględnie budujące nastawienie do życia oraz spełnić upragnione marzenia. Ta interesująca książka ukazuje, jak osiągnąć idealne bogactwa duchowe i jak urzeczywistnić dobrobyt w życiu materialnym.

Dr Joseph Murphy swoimi książkami pomógł milionom ludzi zdobyć szczęście i powodzenie w życiu. W tej książce wyjaśnia jasno i przystępnie, dlaczego wszystko, co materialne, ma swe źródło w umyśle – bogactwo jest bowiem najpierw ideą. Dobrobyt jest wynikiem nastawienia psychicznego człowieka. Kodujemy naszą psychikę codziennymi myślami, przekonaniami, wiarą i uczuciami.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Cuda umysłu. Myśli kształtują życie
  • Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie
  • Prawo przyciągania pieniędzy
  • Uwierz w siebie
  • Kolejne produkty