Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Już nikt mnie nie skrzywdzi

Już nikt mnie nie skrzywdzi

Marcel Moss

zespół lektorów

 

ISBN : 978-83-8357-226-0

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

 

44,90 zł brutto

Więcej informacji

Warszawski licealista Maks Hajder w trakcie rodzinnej kłótni wpada w szał i atakuje nożem domowników. Jego rodzice giną na miejscu, a młodszy brat w stanie krytycznym trafia do szpitala. Przybyłe na miejsce służby zastają Maksa siedzącego spokojnie na podłodze i otoczonego zakrwawionymi ciałami. Sprawia on wrażenie, jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, co zrobił.

Tydzień po zatrzymaniu Maks targa się na własne życie i zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje przytomność, początkowo nie potrafi przypomnieć sobie szczegółów tamtego tragicznego dnia.

Prowadzący śledztwo i zmagający się z medialną presją policjanci próbują ustalić, dlaczego spokojny, lubiany i pochodzący z dobrego domu nastolatek dopuścił się tak potwornej zbrodni. Gdy Maks odzyskuje wreszcie pamięć, przenosi ich do mrocznego, toksycznego świata pełnego fizycznych i psychicznych tortur, których dopuszczał się na nim ojciec. Przerażeni śledczy odkrywają, jakie dramaty latami rozgrywały się za zamkniętymi drzwiami okazałego domu Hajderów. I mają wątpliwości, czy Maks jest z nimi szczery.

CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ TAMTEGO DNIA? CZY MAKS MÓWI PRAWDĘ? I CZYM JEST TAJEMNICZA ORGANIZACJA O NAZWIE ARMIA POKRZYWDZONYCH, KTÓREJ CZŁONKOWIE SAMODZIELNIE WYMIERZAJĄ KARĘ SPRAWCOM PRZEMOCY WOBEC NASTOLATKÓW?

  • Poprzednie produkty
  • Idealna para
  • Już nikt mnie nie skrzywdzi
  • Mój ostatni miesiąc
  • Mordercze instynkty
  • Kolejne produkty