Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Pakiet Nie odpisuj. Nie patrz. Pokaż mi

Pakiet Nie odpisuj. Nie patrz. Pokaż mi

Marcel Moss

zespół lektorów

 

Czas trwania: 26 godzin 17 minut (3CD)

ISBN : 978-83-8195-205-7

Wydawca: Storybox.pl, Wydawnictwo Filia

Data premiery: 8 września 2020 r.

 

69,90 zł brutto

Więcej informacji

Czy możesz wierzyć ludziom, których poznajesz w Internecie?

NIE ODPISUJ

Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pewnego dnia dostaje jednak wiadomość, którą powinna była zignorować. Opróżniona butelka wina sprawia, że kobieta traci czujność i odpisuje. W jednej chwili Martyna przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Od teraz staje się częścią czyjegoś życia, które jest jeszcze bardziej przerażające niż to opisywane w zwierzeniach.

NIE PATRZ

Ewa jest szanowaną psychoterapeutką. Pewnego dnia dostaje na Instagramie wiadomość video od swojej byłej pacjentki, Martyny. Gdy odtwarza filmik, widzi sceny, o których wolałaby zapomnieć. Tylko Martyna wie, co Ewa zrobiła przed laty. Teraz grozi, że upubliczni nagranie, jeżeli lekarka nie pomoże jej w rozwiązaniu sprawy głośnego morderstwa. W miarę zagłębiania się w sprawę Ewa odkrywa coraz więcej powiązań ze swoją mroczną i bolesną przeszłością.

POKAŻ MI

Wieloletni związek Łukasza wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać ataki agresywnej szefowej. Pewnego dnia za namową przyjaciela instaluje aplikację randkową POKAŻ MI. Jej użytkownicy zabiegają o względy tajemniczej Królowej, uczestnicząc w konkursie polegającym na wykonywaniu wymyślnych, często erotycznych zadań. Gdy jest już bliski spotkania z nieznajomą, zostaje wplątany w kryminalną intrygę, która z czasem odsłania przed nim przerażającą prawdę.

Zawartość pakietu:

Nie odpisuj – Czas trwania: 9 godz. 53 min

Nie patrz – Czas trwania: 8 godz. 35 min

Pokaż mi – Czas trwania: 7 godz. 49 min

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Idealna para
  • Już nikt mnie nie skrzywdzi
  • Mój ostatni miesiąc
  • Mordercze instynkty
  • Kolejne produkty