Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Zgadnij, kim jestem

Zgadnij, kim jestem

Kamila Cudnik

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 11 godzin

ISBN : 978-83-8233-412-8

Wydawca: Storybox.pl, Lira

Data premiery: 4 maja 2021 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Robert to policjant, mężczyzna z przeszłością. Pewnej nocy wraca ze spotkania z informatorem. Na moście dostrzega coś, co każe mu się zatrzymać. Młoda kobieta wchodzi na barierkę. Robert działa błyskawicznie. Ściąga ją na ziemię i zabiera na komisariat. Kobieta oznajmia, że właśnie tak świętowała swoje urodziny. Robert odwozi ją do domu. Od tej chwili nie może przestać o niej myśleć i szuka okazji do spotkań. Iza, artystyczna dusza, fascynuje go. Dlaczego mieszka sama w starym dużym domu? Czego mu nie mówi?

Krótko po tym przyjaciółka znajduje Izę pobitą do nieprzytomności. Pojawia się wiele znaków zapytania...

***

„Kamila Cudnik po raz kolejny zabiera nas w sam środek ludzkich dramatów, problemów, intryg i kłamstw. Ta emocjonująca podróż na długo zostanie w waszej pamięci, a charyzmatyczni bohaterowie na stale zagoszczą w waszych sercach”.

Justyna Leśniewicz, ksiazkomiloscimoja.pl

***

„Dajcie się porwać historii pełnej niewiadomych, które niczym puzzel po puzzlu ułożą nam obraz, jakiego się nie spodziewacie. To coś więcej niż zwykła książka – w tę historię wsiąkniecie jak w ruchome piaski, bez chwili na złapanie oddechu. Gorąco polecam”.

Agnieszka Rowka, Złotowłosa i książki

***

„Słodko-gorzki romans ze szczyptą kryminalnej intrygi. Kamila Cudnik po raz kolejny udowadnia, że to świetny przepis na wyborną lekturę”.

Michał P. Kadlec, pisarz i twórca bloga „Po Toruniu”

***

„Kiedy samotność spowija gęstą mgłą artystyczną duszę, nikt nie jest w stanie niczego przewidzieć. „Zgadnij, kim jestem” to świetnie skonstruowana powieść z wątkiem kryminalnym i zaskakującą relacją miłosną, która od samego początku trzyma czytelnika w ciągłym napięciu, stopniowo odkrywając kolejne karty”.

Kamila Orłowska, @camilleshade

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Historie miłosne
  • Oczy małej dziewczynki
  • Rytuał
  • W cieniu twierdzy
  • Kolejne produkty