Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Dolina straconych złudzeń

Dolina straconych złudzeń

Anna Górna

Janusz Zadura

 

ISBN : 978-83-67891-90-5

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

49,90 zł brutto

Więcej informacji

W MIEJSCU TAKIM JAK TO MORDERCA CODZIENNIE PATRZY WSZYSTKIM W OCZY.

Mieszkańców górskiego miasteczka u podnóża Eigeru, gdzie wszyscy się znają, ale mało kto dobrze sobie życzy, jednoczy nagle jedno – strach przed grasującym w Alpach seryjnym mordercą, który zostawia ciała swoich ofiar w rytualnych inscenizacjach.

Szwajcarią wstrząsa informacja o brutalnym zabójstwie nastolatka w Oberlandzie Berneńskim. Zaledwie miesiąc wcześniej w pobliżu odnaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie zginął z ręki tego samego człowieka. Sprawca wodzi policję za nos, pozostając poza radarem organów ścigania. Kierownictwo luksusowego hotelu Sternen spodziewa się najgorszego sezonu od czasów otwarcia.

By położyć temu kres, angażują Piotra Sauera, prywatnego detektywa z Zurychu. Już od pierwszych dni w Niederwalden lokalna społeczność daje Sauerowi odczuć, że nie jest mile widzianym przybyszem. Szybko przekonuje się, że każdego można tutaj podejrzewać i nikomu nie można ufać.

„Dolina straconych złudzeń” to duszna atmosfera małego miasteczka, latami skrywane tajemnice i życiowe wybory, w których każda ścieżka zdaje się prowadzić w przepaść.

***

„Błyskotliwa intryga z mocnym twistem! Alpejskie miasteczko z kryminału Anny Górnej przypomina swoim klimatem raczej Twin Peaks niż sielską idyllę ze szwajcarskich pocztówek” – Ewa Przydryga.

  • Poprzednie produkty
  • Dolina straconych złudzeń
  • Kraina złotych kłamstw
  • Kolejne produkty