Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Kraina złotych kłamstw

Kraina złotych kłamstw

Anna Górna

Janusz Zadura

 

ISBN : 978-83-67815-17-8

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

44,90 zł brutto

Więcej informacji

BYŁA JEDNA OSOBA, KTÓRA MIAŁA DOSTATECZNY POWÓD.

W listopadzie 2004 roku w angielskim hrabstwie West Sussex dochodzi do zaginięcia dwudziestodwuletniej Julie Pearson, partnerki wschodzącej gwiazdy kina, Jacka Harforda. Przez piętnaście lat sprawa pozostaje niewyjaśniona.

Po skandalu Jack wyprowadza się do Zurychu, gdzie prowadzi spokojne, dostatnie życie z dala od blasku fleszy. Przynajmniej do czasu, gdy w grudniu 2018 roku jego kolejna partnerka znika bez śladu. Aby udowodnić swoją niewinność, angażuje prywatnego detektywa, Piotra Sauera.

Sauer jest byłym policjantem pracującym w charakterze szefa działu ochrony w firmie ubezpieczeniowej. Wyjechał z Polski po tym, jak zadarł z niewłaściwymi ludźmi i jego rodzina cudem uratowała się z płonącego domu. Wtedy też obiecał żonie, że na zawsze zerwie z dawnym życiem.

„Kraina złotych kłamstw” to nie tylko wciągająca, kryminalna fabuła, ale i opowieść o zgubnej sile uprzedzeń wobec ludzi, których opinia publiczna skazała bez wyroku, przezwyciężaniu własnych lęków oraz nadziei na nowy start. A także o pozornym raju i przeszłości, która raz za razem wraca, próbując dopaść nas w najmniej oczekiwanym momencie.

***

„»Kraina złotych kłamstw« to rewelacyjny kryminał. Ile tutaj jest dobra! Górna z przytupem wkracza w ten nasz kryminalny półświatek” – Wojciech Chmielarz.

***

„Niezwykły talent i porywający kryminalny debiut. Przygotujcie się na olbrzymią dawkę emocji!” – Robert Małecki.

  • Poprzednie produkty
  • Dolina straconych złudzeń
  • Kraina złotych kłamstw
  • Kolejne produkty