Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Cyberpunk Girls

Cyberpunk Girls

Praca zbiorowa

zespół lektorów

 

Czas trwania: 8 godzin 37 minut

ISBN : 978-83-272-5026-1

Wydawca: Biblioteka Akustyczna we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 29 czerwca 2021 r.

 

34,90 zł brutto

Więcej informacji

Zbiór siedmiu opowiadań cyberpunkowych polskich autorek. I tych znanych, i docenionych, i tych jeszcze nieodkrytych. Poznaj zawiłe ścieżki wyobraźni cyberpunk girls i wybierz świat dla siebie.

KEIRA. Pandemia wcale się nie skończyła. Półżywa po zakażeniu koronawirusem, spłukana, bez jakichkolwiek perspektyw na legalne zatrudnienie czy opiekę medyczną kurierka walczy o każde uderzenie serca.

RITA. Po odparciu inwazji Termeszów świat zmienił się na zawsze. Kiedy w Des Moines dochodzi do masowych porwań dzieci, inspektor Rita McGee decyduje się skorzystać z pomocy soreniczki – osoby posługującej się technologią obcych.

TYANA. Dziewczyna w króliczej masce jest kurierką, najczęściej nielegalnie przekazuje informacje, sama będąc ich nośnikiem. Pewnego dnia odkrywa dziwne załamanie i podąża jego tropem.

AMBER. Obszar Europa, 2121 rok. Amber mieszka na wyspie odciętej od świata po wielkim tsunami. Zdobycze współczesnej cywilizacji są tylko nic niewartymi artefaktami wyławianymi spod wody niczym cudowne skarby.

RUBBLE. Zakazany świat podziemnych gangów i wyścigów motocyklowych. Rubble z gangu Chimer zaryzykuje wszystko, wszczepi sobie nawet niedozwolony dopalacz, byle tylko stać się legendą.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Bajki-Grajki. Na jagody
  • Bajki-Grajki. Wielki Czarodziej Oz
  • Balladyna
  • Cicha 5
  • Kolejne produkty