Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Droga rzadziej przemierzana

Droga rzadziej przemierzana

M. Scott Peck

Jacek Dragun

 

ISBN : 978-83-8202-942-0

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

 

59,90 zł brutto

Więcej informacji

KSIĄŻKA, KTÓRA WYWARŁA WIELKI WPŁYW NA ŻYCIE INTELEKTUALNE I DUCHOWE KILKU POKOLEŃ CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE.

Kiedy M. Scott Peck, amerykański psychiatra, myśliciel i neurolog, opublikował w niewielkim nakładzie swoją opartą na doświadczeniach terapeutycznych książkę, zapewne nie przypuszczał, że stanie się ona jednym z największych bestsellerów na świecie i zostanie przełożona na prawie 30 języków.

Stwierdzając, że „życie jest trudne” i że droga do duchowego rozwoju jest długa, autor nie stara się zniechęcić nas listą radykalnych i gwałtownych zmian, ale raczej delikatnie prowadzi nas przez trudny i często mozolny proces w kierunku wyższego poziomu samozrozumienia.

Książka dr. Pecka pozwala nam zgłębić naturę pełnych miłości związków i prowadzi nas ku nowemu spokojowi i pełni życia. Pomaga nam również ustalić, jak odróżnić zależność od miłości, jak stać się bardziej wrażliwym rodzicem i – ostatecznie – jak stać się prawdziwym sobą.

***

„»Droga rzadziej przemierzana« była jedną z pierwszych książek zajmujących się psychologią duchowości. Należy ciągle do niej powracać w poszukiwaniu inspiracji i zrozumienia siebie i otaczającego nas świata” – LIBRARY JOURNAL.

  • Poprzednie produkty
  • Droga rzadziej przemierzana
  • Kolejne produkty