Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Toksyczna pozytywność

Toksyczna pozytywność

Whitney Goodman

Ewa Konstanciak

 

ISBN : 978-83-8280-311-2

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

 

49,90 zł brutto

Więcej informacji

TOKSYCZNA POZYTYWNOŚĆ TO NIE LISTA CYTATÓW. TO MODA NA UŚMIECHY I POZYTYWNE MYŚLENIE ZA WSZELKĄ CENĘ, WBREW TEMU, CO CZUJEMY.

Masz dość wszechobecnej presji bycia nieustannie szczęśliwym czy porad w stylu „spróbuj znaleźć coś pozytywnego w swojej sytuacji”? Nie możesz już patrzeć na memy typu „strefa dobrych wibracji” i „życie jest piękne”? Chcesz po prostu być autentycznym? Ta książka jest dla Ciebie!

Każdego dnia jesteśmy poddawani presji, aby być pozytywnymi. Nieustannie wmawia się nam, że kluczem do szczęścia jest wyzbycie się negatywnych emocji. Nawet w obliczu choroby, straty, rozstania czy innych trudności, nie ma miejsca na wyrażanie prawdziwych uczuć. A co, jeśli to właśnie ta wszechobecna pozytywność u wielu z nas jest przyczyną niepokoju, przygnębienia czy wypalenia?

W tym pokrzepiająco szczerym przewodniku uznana terapeutka Whitney Goodman przybliża najnowsze badania i zestawia je z konkretnymi przykładami oraz historiami pacjentów, które ukazują, jak szkodliwa dla nas jest toksyczna pozytywność.

POZWÓL SOBIE DOŚWIADCZAĆ TEGO, CO CZYNI NAS LUDŹMI – DOBREGO I ZŁEGO.

***

„Whitney Goodman pokazuje różnicę między tym, co pomocne, a tym, co szkodliwe”.

– Nedra Glover Tawwab, autorka bestsellera “Set Boundaries, Find Peace”

***

„Niezwykle potrzebna... Whitney Goodman z wdziękiem splata osobiste i kliniczne doświadczenia, badania akademickie i praktyczne porady, dając nam odświeżające antidotum na pozornie nieszkodliwy, lecz okropnie toksyczny przekaz samych dobrych wibracji”.

– Iris McAlpin, terapeutka

***

„Żyć naprawdę, to znaczy mierzyć się z trudnościami, pokonywać je i nie udawać, że wszystko jest w najlepszym porządku, gdy tak nie jest. Ta książka zaopatrzy cię w potrzebny plan działania, byś mógł być szczery w stosunku do siebie i innych, żeby naprawdę przeżywać swoje życie i harmonijnie się rozwijać”.

– Scott Barry Kaufman, prowadzący The Psychology Podcast

  • Poprzednie produkty
  • Toksyczna pozytywność
  • Kolejne produkty