Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Koncept MindFlow. Jak przez nie-chcenie i nie-działanie osiągnąć wszystko

Koncept MindFlow. Jak przez nie-chcenie i nie-działanie osiągnąć wszystko

Tom Mogele

Jacek Dragun

 

ISBN : 978-83-7649-260-5

Wydawca: Wydawnictwo KOS we współpracy ze Storybox.pl

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Czy znasz jakichś ludzi, którzy nastawieni zadaniowo gonią za swoimi celami i przez to są zestresowani oraz pozbawieni siły i energii?

Właśnie takim osobom pomaga MINDFLOW. To system rozwijany od wielu lat przez Toma Mögele. Głównymi pytaniami tego systemu nie są: „Co mogę osiągnąć i jakie postawić sobie cele?” tylko: „Co jestem gotowy przyjąć i co jestem gotowy w swoim życiu otrzymać?”.

W wyższym stanie świadomości, w tak zwanym stanie G4, do którego nauczysz się wchodzić za pomocą tej książki, znajdują się wszystkie możliwości i wszystko po prostu jest. Ty jedynie musisz być przygotowany na przyjęcie tego. Gotowość ta często bywa przysypana „pozornym chceniem” i „celowym robieniem czegoś”. W książce przedstawiona jest szczegółowo koncepcja „nicnierobienia” i „niechcenia” (działania przez niedziałanie), dzięki której osiągniesz w życiu wszystko.

Rozpuszczając swoje blokady i uwalniając zakorkowaną energię, przyjmiesz to, czego zawsze pragnąłeś. Wszystko podąża za osobą, która ma najwyższą energię. Z książki dowiesz się, jak podnieść jej poziom. Bo im więcej energii, tym łatwiej i szybciej pojawią się w Tobie nowe możliwości i nowe rozwiązania.

  • Poprzednie produkty
  • Koncept MindFlow. Jak przez nie-chcenie i nie-działanie osiągnąć wszystko
  • Kolejne produkty