Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Ostre małe cięcia

Ostre małe cięcia

Tina Baker

Leszek Filipowicz

 

ISBN : 978-83-8357-213-0

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

 

49,90 zł brutto

Więcej informacji

Koszmar budzi Debs. Zostawia dzieci w swoich łóżkach i schodzi na dół. W jej kuchni jest mężczyzna trzymający nóż. Ale to nie intruz. To jej mąż, Marc, ojciec jej dzieci. Mężczyzna, którego już nie rozpoznaje.

Kiedyś ich różnice były tym, co ich łączyło. On, były oficer z dobrej rodziny. Ona, instruktorka fitness, która wychowała się w mieszkaniu nad pubem. Ale teraz te różnice są przyczyną rozlewu krwi. Marc krzyczy przez sen. A Debs prawie nie wie, kim się stała, ani dlaczego pozwala mu się krzywdzić.

Żadne z nich nie jest całkowicie niewinne. Marc jest wyższy, silniejszy i bardziej okrutny, nawiedzany przez wojnę, której nie może zapomnieć, jednak nie ma pojęcia, do czego zdolna jest Debs, gdy stawką jest życie jej dzieci...

***

„Błyskotliwie napisany thriller psychologiczny, druzgocąco precyzyjne zwroty akcji. Każdy »musi« to przeczytać” – JANICE HALLETT.

***

„Wciągająca, brutalna lektura” – WOMAN’S OWN.

***

„Thriller z powolną akcją, zarówno przerażający, jak i wzruszający, nie brakuje w nim również nutki humoru. Fascynujący” – CATHERINE COOPER.

***

„Pod koniec czytania bałem się czytać dalej, a jednocześnie bałem się ją odłożyć. Genialnie zrealizowana” – EDDIE MAIR.

***

„Ten znakomicie mroczny, niepokojący i wybuchowy thriller chwycił mnie za gardło i nie puścił aż do ostatniego, przeszywającego zdania” – CAROLINE ENGLAND.

***

„Chwytająca za serce, brutalna, choć nie pozbawiona humoru lektura, podczas której poczujesz się jak na rollercoasterze” – J.M. HEWITT.

  • Poprzednie produkty
  • Ostre małe cięcia
  • Zła mamusia
  • Kolejne produkty