Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Shadow Raptors. Tom 3. Gniazdo

Shadow Raptors. Tom 3. Gniazdo

Sławomir Nieściur

Wojciech Masiak

 

Czas trwania: 8 godzin 29 minut

ISBN : 978-83-8194-676-6

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 7 lipca 2020 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Unia Zjednoczonych Organizacji układu Epsilon Eridani zaczyna chwiać się w posadach.

Związek Orbitalny niespodziewanie ogłasza secesję; Autonomia Sigil rozpoczyna skomplikowaną rozgrywkę polityczną, mającą na celu wzmocnienie swojej pozycji w układzie; nad jedynym zdatnym do życia skrawkiem planety AEgir zawisa widmo przeludnienia – tysiące przebywających w enklawach rehabilitacyjnych rezydentów, pochodzących ze zniszczonych przez skuński okręt habitatów, nie mają dokąd wracać.

W przestrzeni międzyplanetarnej sprawy również przedstawiają się nie najlepiej.

Osłabiona utarczkami w Układzie Słonecznym, w tym utratą największego krążownika, flota admirała Krawczenki pospiesznie uzupełnia braki w ludziach i sprzęcie.

Wysłane na zniszczony w wyniku kolizji Oumuamua ekipy wydobywcze zostają znienacka zaatakowane przez maszyny obcych. Rychło okazuje się, że gdzieś w trzewiach wraku wciąż tli się iskierka obcej świadomości, wrogiej i zdeterminowanej. Ze znajdującego się poza zewnętrznymi rubieżami układu pola asteroid, w asyście dziesiątek kamiennych okrętów wojennych, wyłania się wezwany przez nią legendarny habitat bojowy, Gniazdo, i wraz ze swoją morderczą eskortą rusza w kierunku ludzkich siedzib.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Shadow Raptors. Tom 1. Kurs na kolizję
  • Shadow Raptors. Tom 2. Sygnał
  • Shadow Raptors. Tom 3. Gniazdo
  • Kolejne produkty