Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Pakiet Marzenia do spełnienia

Pakiet Marzenia do spełnienia

Dorota Milli

Joanna Domańska

 

Czas trwania: 55 godzin 35 minut (4 CD)

ISBN : 978-83-8233-391-6

Wydawca: Storybox.pl, Wydawnictwo Filia

Data premiery: 20 kwietnia 2021 r.

 

79,95 zł brutto

Więcej informacji

Tom 1 – TO JEDNO LATO

Lukrecja Lis, doradca klienta w warszawskim banku, po kolejnej porażce miłosnej postanawia odpocząć od miasta i jedzie do Dźwirzyna, rodzinnej miejscowości. Tam stukot jej szpilek dociera do ucha lokalnego kierowcy busa bałtyckiego kurortu, przystojnego Huberta. Warszawianka staje się wyzwaniem dla pewnego siebie mężczyzny.

Tom 2 – TO JEDNO SPOJRZENIE

Rozalia Lis zostawia za sobą rodzinne Dźwirzyno, wyjeżdża do Warszawy i z determinacją zabiera się do realizacji swojego nowego pomysłu na życie – otwiera Salonik Spojrzeń. Wtedy w jej życiu pojawia się mężczyzna, z pozoru tak od niej inny, jak ogień różni się od wody.

Tom 3 – TO JEDNO ZDJĘCIE

Eugenia Lipiec dostaje propozycję wyjazdu do Londynu. Nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty świata mody. Na swojej drodze do szczęścia spotyka mężczyznę, który pochodzi z odmiennego świata. Spokojny Tom i żywiołowa Eni razem odkrywają sekrety Londynu, przy okazji odsłaniając swoje.

Tom 4 – TA JEDNA MIŁOŚĆ

Florka kochała czekoladę i nie wyobrażała sobie bez niej życia. Jednak nie można objadać się słodyczami bez konsekwencji. Pewnie dlatego coraz częściej czuła się najbrzydsza, najgrubsza i niekochana. Zimowe wczasy pielęgnacyjne w nadbałtyckim Mrzeżynie miały otworzyć nowy rozdział w jej życiu. Czy będzie miała szansę przywrócić smak swojemu życiu?

Zawartość pakietu:

Tom 1 – To jedno lato – Czas trwania: 13 godz. 25 min

Tom 2 – To jedno spojrzenie – Czas trwania: 13 godz. 41 min

Tom 3 – To jedno zdjęcie – Czas trwania: 14 godz. 6 min

Tom 4 – Ta jedna miłość – Czas trwania: 14 godz. 23 min

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Dom na wyspie
  • Dziewczyna znad morza
  • Miłość w blasku kominka
  • Miłość w płatkach śniegu
  • Kolejne produkty