Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Pakiet Ślepiec. Grób

Pakiet Ślepiec. Grób

Max Czornyj

Piotr Grabowski

 

Czas trwania: 23 godziny 16 minut (2 CD)

ISBN : 978-83-8195-207-1

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

Data premiery: 22 września 2020 r.

 

59,90 zł brutto

Więcej informacji

ŚLEPIEC

W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości. Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy.

Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kto będzie kolejną ofiarą?

GRÓB

W lesie pod Gdańskiem robotnicy odkrywają masowy grób. Wiele wskazuje, że to albo cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy sprzed lat, albo miejsce spoczynku pacjentów poddawanych potwornym eksperymentom przez nazistów. Zmumifikowane ciała noszą tajemnicze ślady. Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert muszą poprowadzić jedno z najbardziej makabrycznych śledztw w swojej karierze. Okrutny sadysta również ich obrał sobie za cel.

Zawartość pakietu:

Ślepiec – Czas trwania: 11 godz. 38 min

Grób – Czas trwania: 11 godz. 38 min

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Bestia z Buchenwaldu
  • Czerwony terror
  • Fatum
  • Geneza zła
  • Kolejne produkty