Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Nie chcesz wiedzieć

Nie chcesz wiedzieć

Bartosz Szczygielski

Anna Dereszowska

 

ISBN : 978-83-67891-86-8

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

36,90 zł brutto

Więcej informacji

„Szczygielski w swojej najnowszej powieści pokazuje, że powinniśmy się obawiać nie tego, co przyniesie przyszłość, ale tego, co kryje mrok przeszłości. Świetna, intrygująca, diabelnie inteligentna” – Wojciech Chmielarz.

Dla Agaty przeszłość nie istnieje. Za to przyszłość nie ma przed nią tajemnic. Spogląda w karty i widzi w nich to, co może się wydarzyć. Każdą drogę, każdą ścieżkę. I wie, która z nich oznacza niebezpieczeństwo. Przynajmniej tak uważała do tego feralnego dnia, kiedy zwykły seans przerwała tragedia. Teraz, kiedy wróżka zamyka oczy, widzi tylko krew.

Coś, co wcześniej uważała za dar, stało się przekleństwem. Jej życie zamieniło się w desperacką ucieczkę przed nieuchronnym fatum. Osaczona przez śmierć, policję, dziennikarzy i tropiącego ją mordercę Agata próbuje odkryć w swojej przeszłości coś, co przesądziło o jej losie – i dlaczego musi zginąć.

***

„Są trzy ścieżki, którymi można podążyć, czytając tę książkę: dać się porwać, być oszołomionym zakończeniem lub zachwycić się fenomenalną konstrukcją” – Łukasz Chmara, Talkincloud.

***

„Tajemnicza, pomysłowa i niejednoznaczna, bo ostatecznie nie wiadomo, która karta wygrywa” – Marcin Okoniewski, Okoń w sieci.

***

„Nie chcesz wiedzieć, jak pozornie błahe wybory mogą zmieniać całe życie. To bardzo mroczna książka!” – Paula Sieczko, Rude recenzuje.

***

„Nowa powieść Szczygielskiego jest nieoczywista i zaskakująca. Czytajcie!” – Diana Chmiel, Bardziej lubię książki niż ludzi.

***

„Szczygielski to wirtuoz gry na emocjach. Rozpisał partyturę nutami śmierci, strachu i przeznaczenia” – Bartosz Soczówka, Bliskie Spotkania.

***

„Hipnotyzująca podróż w przeszłość i przyszłość, która odsłania swe karty!” – Jolanta Bugała-Urbańska, Czytanie na platanie.

***

„Bartosz Szczygielski nie podąża utartymi pisarskimi ścieżkami, a »Nie chcesz wiedzieć« jest na to idealnym przykładem” – Ewelina Łaszczuk, Bookini w pościeli.

  • Poprzednie produkty
  • Aorta
  • Dolina cieni
  • Dzień gniewu
  • Krew
  • Kolejne produkty