Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Zabójcza terapia

Zabójcza terapia

Hanna Greń

Aleksandra Justa

 

ISBN : 978-83-67891-85-1

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

49,90 zł brutto

Więcej informacji

Po tym, jak wywinęła się śmierci, Dioniza Remańska przebywa w szpitalu. Energiczna prywatna detektyw nie potrafi znieść bezradności związanej z bezczynnością i ograniczeniami własnego ciała.

Wprawdzie życiu kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale Diona nawet w takim miejscu potrafi wpakować się w kłopoty.

Podczas zabiegu hydroterapii umiera pacjentka. I nie jest to naturalna śmierć. Dioniza nie potrafi trzymać się od sprawy z daleka. Jej policyjno-detektywistyczne doświadczenie i stała obecność w szpitalu okazują się ogromnie przydatne dla śledczych. Kobieta zaczyna węszyć wokół tajemniczej zbrodni, która jest zaledwie preludium do dalszych dramatycznych wydarzeń.

Z czasem okazuje się, że rozwiązania zagadki brutalnych morderstw, tego i kolejnych, należy szukać nie tylko w murach szpitala. Gdzieś, kiedyś, w ukrytym wśród drzew bunkrze młoda przerażona dziewczyna bała się o własne życie.

A takie wydarzenia nie pozostają bez konsekwencji.

***

„Mocne, charakterne kobiece bohaterki rządzą w kryminale! Jedna z najciekawszych to Dioniza Remańska, która tym razem prowadzi śledztwo podczas pobytu w szpitalu. A dzieją się tam zatrważające rzeczy... Polecam!” – Jacek Galiński.

  • Poprzednie produkty
  • Gasnące światło
  • Imię śmierci
  • Północna zmiana
  • Zabójcza terapia
  • Kolejne produkty