Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Terytorium

Terytorium

Agnieszka Pietrzyk

Przemysław Bluszcz

 

ISBN : 978-83-67815-26-0

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

44,90 zł brutto

Więcej informacji

Zaskakująca odsłona twórczości Agnieszki Pietrzyk!

W lesie, podczas ćwiczeń żołnierzy Wojskowej Obrony Terytorialnej, dochodzi do tragedii. Kapral Derkacz, źle oceniwszy sytuację, oddaje śmiertelny strzał w stronę cywila.

Na miejscu pojawia się policja. Jednak terytorialsi nie zamierzają z nią współpracować. Za wszelką cenę chcą chronić swojego człowieka. Kobieta, która jest świadkiem zdarzeń, staje się cenna zarówno dla policji, jak i żołnierzy. Ona sama ma jednak swój cel do zrealizowania. I nie jest to pomoc którejkolwiek ze stron.

Napięcie między formacjami mundurowymi rośnie, a sytuacja wymyka się spod kontroli. Wtedy dochodzi do kolejnej tragedii.

„Terytorium” to thriller, w którym ścierają się interesy różnych grup, a nienawiść i uprzedzenia biorą górę. Agnieszka Pietrzyk opowiada przerażającą historię o tym, co może się wydarzyć, gdy nieodpowiedni ludzie chwycą za broń.

***

„Czy to się mogło zdarzyć? Wydaje się nam, że ludzie, którzy mają nas chronić i bronić, nie mogą być źli. A jednak z zaskoczeniem, czasami nawet przerażeniem, stwierdzamy, że są to tylko ludzie. Agnieszka Pietrzyk łamie tabu i nikogo nie pozostawi obojętnym. Więcej, ta powieść w niektórych środowiskach wywoła oburzenie, ale... nie ma »świętych krów«” – Vincent V. Severski.

  • Poprzednie produkty
  • Czas na miłość, czas na śmierć
  • Kto czyni zło
  • Las zaginionych
  • Nikt się nie dowie
  • Kolejne produkty