Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Wyprzedaż! Winny przedmiot pożądania

Winny przedmiot pożądania

Staszek Bundz

Jacek Dragun

 

ISBN : 978-83-8334-046-3

Wydawca: Storybox.pl

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Trzej przyjaciele – i jedna pasja. Trzej koneserzy wina – i jedna niezmiernie intrygująca kobieta. A w tle Tatry, w uszach zaś to dźwięczą kieliszki wznoszone podczas wykwintnych degustacji, to znów dmie halny, i ludziom w głowach przewraca.

Zygmunt, Stefan i Teodor połączeni są nie tylko więzami krzepkiej męskiej przyjaźni, lecz także namiętnym zamiłowaniem do win. Od lat znani i doceniani w środowisku, otrzymują znienacka nader interesującą propozycję poprowadzenia prestiżowej degustacji win i szampanów. Ich zleceniodawczynią jest niezwykła kobieta, której klasa, uroda oraz znawstwo winnych trunków nie mogą pozostawić trzech mężczyzn obojętnymi. Zapowiada się fascynujący wieczór: zawodowe wyzwanie z gatunku tych, które przyjaciele lubią najbardziej; kto wie, może w efekcie także szczęśliwy romans…?

Nagle, jak to w życiu – następuje dynamiczny zwrot akcji i wyzwanie z degustatorskiego staje się kryminalne, przyjaciele zaś, miast na tropie smaków i aromatów, zostają postawieni na tropie iście detektywistycznych zagadek.

Mistrzowskie połączenie humoru i sensacji, ze szczyptą historii, metafizyki i gór – słowem: powieść z feerią doznań, niczym dobrze wyważone wino!

  • Poprzednie produkty
  • Winny przedmiot pożądania
  • Kolejne produkty