Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Histeria

Histeria

Izabela Janiszewska

Filip Kosior

 

ISBN : 978-83-67461-20-7

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

36,90 zł brutto

Więcej informacji

Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana. Zwyrodnialec z przeszłości nie daje o sobie zapomnieć.

Tymczasem reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który prześladuje mieszkańców Warszawy. Czy naprawdę jest on potworem, jak nazywają go media, czy raczej tylko nieszczęśliwym człowiekiem, próbującym na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość? A może jedno nie wyklucza drugiego?

Czy wszystkie czyny muszą mieć swoje konsekwencje? Jakie bestie kryją się w zwyczajnych ludziach? I czy można uciec przed przeszłością?

Kontynuacja bestsellerowego „Wrzasku”, jednego z najgłośniejszych debiutów kryminalnych 2020 roku!

***

„Intensywny i intrygujący jak jego bohaterka. Nie daje spokoju jak jego bohater. Precyzyjna kryminalna układanka. W taką histerię mogę wpadać jak najczęściej” – Wojciech Chmielarz.

***

„Fenomenalny kryminał z ważnym przesłaniem. Janiszewska z wirtuozerią łączy wartką akcję z wciągającą intrygą i aktualnymi problemami społecznymi. Musicie to przeczytać!” – Marcel Moss.

  • Poprzednie produkty
  • Amok
  • Apartament
  • Histeria
  • Ludzie z mgły
  • Kolejne produkty