Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Żałobnica

Żałobnica

Robert Małecki

Anna Dereszowska

 

ISBN : 978-83-67461-12-2

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

36,90 zł brutto

Więcej informacji

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety, skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to.

Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret...

***

„Historia »Żałobnicy« mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!” – Sonia Bohosiewicz.

***

„Paranoiczny i oniryczny thriller, w którym powolne odkręcanie pozacieranej taśmy pamięci głównej bohaterki okazuje się fascynujące...” – Marta Bratkowska, „Książki. Magazyn do Czytania”.

***

„Robert Małecki potwierdza »Żałobnicą«, że gra w kryminalnej Lidze Mistrzów, do której niewielu pisarzy ma wstęp” – Piotr Bratkowski, „Newsweek”.

  • Poprzednie produkty
  • Żałobnica
  • Zmora
  • Kolejne produkty