Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Mimozowe pole

Mimozowe pole

Zuzanna Arczyńska

Joanna Domańska

 

ISBN : 978-83-8271-528-6

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 18 maja 2022 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Zuzanna Arczyńska nie boi się trudnych tematów. Jak rasowy reporter śledczy wkracza na śliski grunt i gna z czytelnikiem przed siebie. W dodatku na swojej ziemi.  

W miasteczkach takich jak Sulęcin, wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Komendant policji walczy o wpływy z wójtem, przemyt jest na porządku dziennym, a na nielegalne burdele policja przymyka oko, bo wszystkim się to opłaca. Jeśli ktoś miałby coś tutaj zmienić, to tylko obcy, albo… przypadkowo znalezione trupy.

Gdy mimozami jesień się zaczyna, na światło dzienne wychodzą tajemnice skrywane przez lokalną społeczność. Tymczasem Cezary Zegar i Marek Piątek – najlepsi policjanci powiatowej komendy – pomimo wzajemnej niechęci, romansują w najlepsze ze swoimi wybrankami. Silnymi, tajemniczymi kobietami.

Do czego doprowadzi ich ślepa miłość? I kto rozwikła kryminalną zagadkę?  

Mroczny kryminał pełen zaskakujących zagadek, zwrotów akcji i ślepych tropów.

***

„»Mimozowe pole« Zuzanny Arczyńskiej nie jest jedynie kryminałem. Jest czymś więcej. Czy miłość powinna być bezwarunkowa? Czy należy wyznaczać granice zaufania? Ta smutna i bardzo mądra opowieść zmusza nas do poszukiwań odpowiedzi na te i inne jeszcze pytania, do zastanowienia nad losami bohaterów, którymi tak naprawdę mógłby być każdy z nas. Serdecznie polecam”.

Hanna Greń

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Ambitna Emilka
  • Mimozowe pole
  • Niania lekkich obyczajów
  • Kolejne produkty