Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Morderstwo w Orient Espresso

Morderstwo w Orient Espresso

Jacek Getner

Konrad Biel

 

Czas trwania: 8 godzin

ISBN : 9788382711813

Wydawca: Storybox.pl, Lira

Data premiery: 26 stycznia 2021 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!

Do mieszkania Jacka wprowadza się piękna i niebywale inteligentna kobieta, której obecność zaburza powszechne przekonanie o niedostępności detektywa. To nie przeszkadza jednak Przypadkowi w prowadzeniu kolejnych śledztw. Chwyta mordercę, który w Orient Espresso pałeczkami do sushi zabił Bardzo Ważnego Dyrektora, znajduje zbrodniarza naruszającego kodeks honorowy wielkiej korporacji tytoniowej, a w ostatniej ze spraw szuka złodzieja, który okradł… złodzieja.

Za każdym razem odnosi sukces, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House’a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.

„Morderstwo w Orient Espresso” to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Arszenik i stare obrazy
  • Jak cię zabić, draniu?
  • Miłość w promocji
  • Morderstwo w Orient Espresso
  • Kolejne produkty