Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Tajemnica Jareda Straya

Tajemnica Jareda Straya

Adam Szabat

Jacek Dragun

 

Czas trwania: 8 godzin

ISBN : 9788382339765

Wydawca: Storybox.pl, Lira

Data premiery: 5 października 2021 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Dyplomowany dziennikarz i niespełniony pisarz, Leon Kornas, otrzymuje książkę, która pochłania go bez reszty. Postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o jej autorze – Jaredzie Strayu, Amerykaninie, którego całe życie otaczał nimb tajemnicy.

Szczątkowe informacje, które udaje mu się odnaleźć, wskazują na niewielkie Wilowice na Roztoczu. Tutaj, w Dworze Horoweckich, Leon Kornas i właścicielka dworu, atrakcyjna pani doktor Barbara Horowecka, zagłębiają się w historię jej przodków i odkrywają fakty, które niczym zadra tkwiły w świadomości okolicznych mieszkańców. Rodzinne tajemnice budzą demony przeszłości…

Podążając za opowieścią, słuchacz przeniesie się do lat 20. XX wieku. Doświadczy traumy wojny, prześladowań i zwyczajnej ludzkiej zawiści. Świat realny zetrze się ze światem magii, a konsekwencje tego starcia zdominują wybory i decyzje bohaterów.

***

„Ta książka jest połączeniem wyrafinowanego kryminału, thrillera i w pewien sposób powieści psychologicznej, od której trudno się oderwać. Świetny debiut, który naprawdę polecam!”

Monika A. Oleksa, pisarka

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Tajemnica Jareda Straya
  • Kolejne produkty