Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Letnia noc

Letnia noc

Dan Simmons

Jacek Dragun

 

Czas trwania: 25 godzin 2 minuty (2CD)

ISBN : 978-83-8202-045-8

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

Tłumacz: Arkadiusz Nakoniecznik

Data premiery: 6 października 2020 r.

Tytuł oryginału: Summer of Night

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

ŚCINAJĄCY KREW W ŻYŁACH MISTRZOWSKI HORROR W STYLU KLASYKI GATUNKU.

Lato 1960 roku. Old Central School to potężny, mroczny gmach w miasteczku Elm Haven w Illinois. Dla bohaterów ta szkoła właśnie przechodzi do historii. Ostatni dzień nauki jest również ostatnim dla tajemniczego, skrywającego wiele tajnych przejść budynku, o którym przez lata krążyły legendy. Teraz budynek ma zostać zamknięty, a w niedługim czasie również wyburzony.

Kiedy w Elm Haven zaczynają ginąć dzieci, nikt nie przypuszcza, że w miasteczku zagnieździły się demoniczne siły. Garstka dzieciaków odkrywa tajemnicę związaną z Old Central oraz z pewnym dzwonem, którego złowieszcze dźwięki rozlegają się po nocach w całym miasteczku. Od tej chwili zło zdaje się deptać im po piętach, a dzieci nie mają wiele czasu – opracowują plan działania i stają do nierównej walki z siłami, o których istnieniu dotąd nie wiedziały.

Książka, która zainspirowała twórców serialu „Stranger Things”.

***

„Dzieci widzą więcej... Jestem pewien, nawet jeśli dorośli twierdzą, że to tylko wina nieposkromionej wyobraźni. Całe szczęście dla większości z nas demony dzieciństwa pozostają łaskawe – zwykle znikają, gdy zapali się światło albo zawoła rodziców. Co jednak z demonami, które wcale nie boją się dorosłych? Co z tymi, które zabijają naszych bliskich, zostawiając rany na ciele i blizny we wspomnieniach? Jeżeli nie boicie się z nimi zmierzyć, powieść »Letnia noc« jest właśnie dla was!”

MARCIN KISZELA (pseud. DAWID KAIN), autor m.in. powieści „Fobia” i „Ostatni prorok”

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Letnia noc
  • Zimowe nawiedzenie
  • Kolejne produkty