Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Dziewczyna z Titanica

Dziewczyna z Titanica

Shana Abe

Joanna Domańska

 

ISBN : 978-83-8334-597-0

Wydawca: Storybox.pl

 

49,90 zł brutto

Więcej informacji

PIĘKNA OPOWIEŚĆ, KTÓRA ODSŁANIA KULISY SKANDALICZNEGO ROMANSU NAJSŁYNNIEJSZEJ PARY SWOICH CZASÓW – JOHNA JACOBA ASTORA I MADELEINE FORCE – I ICH TRAGICZNEGO MIESIĄCA MIODOWEGO NA POKŁADZIE TITANICA. TO HISTORIA, KTÓRA POZOSTAJE W PAMIĘCI CZYTELNIKÓW JESZCZE DŁUGO PO PRZECZYTANIU OSTATNIEJ STRONY.

Madeleine Talmage Force ma zaledwie siedemnaście lat, kiedy zwraca na siebie uwagę Jacka Astora. Jest piękna, inteligentna i należy do klasy wyższej, ale Astorowie to zupełnie inna liga. Matka Jacka, pani Astor, była przedstawicielką amerykańskiej elity i najbardziej wpływową osobistością Nowego Jorku. Jack natomiast to człowiek odważny i pracowity – bohater wojenny, wynalazca i zręczny biznesmen. Mimo przeciwności losu zakochują się w sobie bez pamięci.

Wiosną 1912 roku para wyrusza w podróż na pokładzie luksusowego transatlantyku, RMS Titanic. Gdy statek uderza w górę lodową, Jack pomaga Madeleine wsiąść do łodzi ratunkowej i zapewnia ją, że wkrótce zobaczą się w Nowym Jorku...

***

„To jedna z najpiękniejszych książek, jakie miałam przyjemność przeczytać. Znakomita, wręcz fenomenalna powieść, o której nie zapomnę” – Ellen Marie Wiseman.

***

„Wzruszająca, wciągająca i przejmująca historia miłosna, która zachwyci fanów powieści historycznej i oczaruje tych czytelników, dla których Titanic od zawsze jest obiektem fascynacji” – Hazel Gaynor.

***

„Porywająca historia, która chwyta za serce i urzeka żywymi szczegółami. »Dziewczyna z Titanica« to trzymająca w napięciu powieść historyczna w najlepszym wydaniu” – Patti Callahan.

  • Poprzednie produkty
  • Dziewczyna z Titanica
  • Kolejne produkty