Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Wybór sióstr

Wybór sióstr

Kate Hewitt

Joanna Domańska

 

ISBN : 978-83-8334-067-8

Wydawca: Storybox.pl

 

37,95 zł brutto

Więcej informacji

Poruszająca historia o odwadze trzech sióstr, które zaryzykują wszystko, włącznie z własnym życiem, by ocalić ukochanych ludzi i kraj przed niewyobrażalnym złem nazistowskich rządów.

ROK 1938, AUSTRIA.

Johanna, Birgit i Lotte wiodą spokojne życie, pracując w warsztacie zegarmistrzowskim ojca i pomagając mamie w prowadzeniu domu. W kraju zachodzą zmiany. Każdego dnia ich serca są łamane na nowo, a życie ukochanych przyjaciół i rodziny jest zagrożone.

Pewnego dnia ojciec zatrudnia Franza, młodego Żyda. Gdy z czasem Johanna się w nim zakochuje, uświadamia sobie, że miłość do niego naraża całą rodzinę na niebezpieczeństwo. Siostry zrobią wszystko, by ocalić ukochanych. Udowodnią hart ludzkiego ducha. Jeśli mają przetrwać w obozach koncentracyjnych w Ravensbrück i Mauthausen, muszą pokazać, że nawet w ciemności może zakwitnąć maleńkie ziarenko nadziei...

***

„Łamiąca serce, rozdzierająca i emocjonalna... Nie czytaj jej, jeśli nie masz chusteczek... Na pewno zostanie ze mną na długo. WOW!” – Page Turners.

***

„Rozdzierająca serce, wyciskająca łzy i pełna emocji książka...” – Tropical Girl Reads Books.

***

„Ta opowieść poruszy cię do cna i pociągnie za struny twojego serca” – Kate J Renee Book Reviews.

***

„Czułam tak wielką sympatię do każdego z bohaterów, jakby byli moją rodziną... Zasługuje na więcej niż pięć gwiazdek!” – NetGalley.

***

„Najlepsza historyczna opowieść fikcyjna z czasów II wojny światowej, jaką kiedykolwiek czytałam... Hewitt nie tylko pokazuje emocje, ty również je odczuwasz... Koniecznie należy to przeczytać” – Goodreads.

  • Poprzednie produkty
  • Dziewczyna z Berlina
  • W godzinie próby
  • Wybór sióstr
  • Kolejne produkty