Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Na ostrzu noża. Ruchomy chaos. Tom 1

Na ostrzu noża. Ruchomy chaos. Tom 1

Patrick Ness

Maciej Więckowski

 

Czas trwania: 13 godzin 48 minut (2 CD)

ISBN : 978-83-8202-132-5

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

Tłumacz: Agnieszka Hałas

Data premiery: 6 kwietnia 2021 r.

Tytuł oryginału: The Knife of Never Letting Go

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

Niezwykła podróż do świata, w którym nie ma kobiet, a wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków, słów i obrazów zwanym Szumem.

Todd Hewitt jest jedynym chłopcem w osadzie pełnej mężczyzn. Odkąd osadnicy zostali zarażeni Szumem, Todd słyszy wszystko, co mężczyźni myślą, a oni słyszą wszystko, co myśli on. Za miesiąc ma stać się jednym z nich, ale wśród otaczającej go kakofonii orientuje się, że mieszkańcy osady coś przed nim ukrywają – coś tak strasznego, że Todd zmuszony jest uciec.

Ścigany przez wrogo nastawionych osadników, natrafia na dziwną, milczącą dziewczynę. Kim ona jest? I dlaczego nie została zabita przez chorobę, tak jak wszystkie inne kobiety w Nowym Świecie? W trakcie wspólnej podróży Todd będzie musiał oduczyć się wszystkiego, co zna, by zrozumieć, kim naprawdę jest.

Wielokrotnie nagradzany bestseller Patricka Nessa – autora słynnych „Siedmiu minut po północy”. Na podstawie książki został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych, który wejdzie na ekrany kin w 2021 roku.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Na ostrzu noża. Ruchomy chaos. Tom 1
  • Kolejne produkty