Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Hala i Bas

Hala i Bas

Piotr Kulpa

Agnieszka Krzysztoń

 

ISBN : 978-83-8334-493-5

Wydawca: Storybox.pl

 

39,95 zł brutto

Więcej informacji

Hala Paciorek ma pięć lat i dziadka, który nie wygląda na chorego, ale jest, bo ma guza. Hala stała się najszczęśliwszą dziewczynką na świecie, kiedy dziadek podarował jej psa wielkiego jak krowa! Jej mamie pies też musiał się bardzo spodobać, bo usiadła na krześle z otwartą buzią i długo nic nie mówiła.

Świat dorosłych to miejsce przedziwne, jak przekonuje się Hala – a my razem z nią. To świat schodów do kolan, sedesów, na które trzeba się wdrapywać i kranów, do których ciężko sięgnąć. To świat, w którym trzeba zadzierać głowę, gdy mówi tata albo pani w przedszkolu. To wreszcie świat drobnych i grubszych kłamstewek, czynionych przez dorosłych w imię naiwnej zasady „tak będzie lepiej”.

Jak z szacunkiem i empatią rozmawiać z dziećmi o trudnych sprawach? Czego możemy się od nich nauczyć? Co jest ważniejsze niż kariera i pieniądze?

Nie trzeba się tego uczyć w szkole. Po prostu usiądźcie z dzieckiem i posłuchajcie razem tej książki.

Od autora: Z prawdziwą dumą i radością przedstawiam Wam Halę Paciorek. Bardzo lubię o niej pisać i czytać, bo przypomina mi, że dzieci to nie mali dorośli, ale niezwykłe, szczere istoty, wnoszące w moje życie wiele cennych wartości.

  • Poprzednie produkty
  • Ciepełko
  • Hala i Bas
  • Pan na Wisiołach. Tom 1. Mroczne siedlisko
  • Pan na Wisiołach. Tom 2. Krzyk Mandragory
  • Kolejne produkty