Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Sekret świąt

Sekret świąt

Max Czornyj

Wiktor Zborowski

 

ISBN : 978-83-8280-547-5

Wydawca: Wydawnictwo Frajda we współpracy ze Storybox.pl

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

Drugi, świąteczny tom serii książek dla dzieci Maksa Czornyja, autora bestsellerowych kryminałów.

MŁODY ERYCZEK DERYŁO I ZAGADKOWI AGENCI RATUJĄ ŚWIĘTA!

❄ Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w miasteczku panuje zamieć śnieżna, a z Muzeum Miejskiego znika wykonana ze srebra gwiazda betlejemska.

❄ Filigranowa Gwiazda co roku – zgodnie z tradycją  – w Wigilię umieszczana jest na szczycie choinki dekorującej rynek.

❄ Gwiazda symbolizuje rozpoczęcie radosnych świąt, a jeśli się nie odnajdzie, na miasteczko spodnie okrutna klątwa.

❄ Kto ukradł Filigranową Gwiazdę? Czy Zagadkowym Agentom uda się uratować święta? Czy prawdziwe klątwy istnieją? Czasu jest naprawdę niewiele…

Poznajcie ZAGADKOWYCH AGENTÓW – Eryka i Romana – braci Deryłów oraz ich przyjaciółkę Ewę. Zafascynowany historią Eryk i wielbiciel sportu Roman mieszkają na obrzeżach miasta w niewielkiej fortalicji – zamku, w którym ich rodzice prowadzą antykwariat. Ewa pasjonuje się elektroniką, informatyką oraz sztuczną inteligencją. Cała trójka uwielbia rozwiązywać zagadki i razem tworzą zgrany zespół młodych agentów. Każdą wolną chwilę spędzają w jednej z komnat – siedzibie Zagadkowych Agentów, czyli w Sekretnym Gabinecie.

Nowa seria książek detektywistycznych dla młodych czytelników to frajda dla tych, którzy lubią opowieści z dreszczykiem. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno fani historycznych smaczków, jak i nowych technologii. Szybko rozwijająca się akcja, niezwykłe i tajemnicze śledztwa zapewnią podczas lektury niezapomniane emocje. Seria o odważnej trójce: Eryku, Romanie i Ewie pokazuje wartość współpracy, przyjaźni i niesienia bezinteresownej pomocy innym.

  • Poprzednie produkty
  • Bestia z Buchenwaldu
  • Czerwony terror
  • Fatum
  • Geneza zła
  • Kolejne produkty