Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Rozwód to jeszcze nie koniec świata

Rozwód to jeszcze nie koniec świata

Agnieszka Kazała

Małgorzata Kozak

 

ISBN : 978-83-66600-87-4

Wydawca: Wydawnictwo Białe Pióro we współpracy ze Storybox.pl

 

24,95 zł brutto

Więcej informacji

„– Rozwód to jeszcze nie koniec świata – powiedziała łagodnie. – Najważniejsze jest jednak to, że nawet gdy rodzice przestają się kochać wzajemnie, to nie przestają kochać swoich dzieci”.

Czy rozwód to dobra sprawa? Zapewne przykra, zwłaszcza dla dzieci, których rodzice się rozstają. Ale czasem nie ma innego wyjścia. Jak sobie radzić z uczuciami, które nas wtedy dopadają? Czy ktoś, kto nie ma przy sobie dwojga rodziców jest gorszy? Jak powinni zachować się przyjaciele osoby z takim kłopotem?

Bajka terapeutyczna dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Na przykładzie mieszkańców afrykańskiej sawanny książka porusza trudne tematy jak: rozwód, tolerancja, akceptacja, inność, alimenty, adopcja i patchworkowa rodzina. Małe Lwiątko i jego rodzina przeżywają kryzys, a inne zwierzęta próbują zrozumieć zachodzące u nich zmiany. Czy im się uda? Przekonajcie się sami.

W zamyśle autorki lektura ma pomóc dzieciom przebrnąć przez trudne chwile lub pomóc zrozumieć sytuację kolegów. To kolejna bajka terapeutyczna autorki, w której empatia ma kluczowe znaczenie.

Książka napisana na specjalne zamówienie Michała – dzielnego i mądrego chłopca, który zainspirował autorkę i był pierwszym recenzentem.

  • Poprzednie produkty
  • Czarownica Magda
  • Kram z marzeniami
  • Nietoperz Leon
  • Rozwód to jeszcze nie koniec świata
  • Kolejne produkty