Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Ingrid Bergman prywatnie

Ingrid Bergman prywatnie

Aleksandra Ziółkowska-Boehm

Agnieszka Krzysztoń

 

Czas trwania: 4 godziny 12 minut

ISBN : 978-83-8194-468-7

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 21 kwietnia 2020 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Ingrid Bergman to jedna z największych gwiazd kina i zdobywczyni trzech Oskarów. Wystąpiła w wielu znanych filmach, takich jak „Casablanca”, „Anastazja”, „Urzeczona”, „Morderstwo w Orient Expressie”, „Jesienna sonata”, czy „Gasnący płomień”.

Pomimo iż Ingrid pochodziła ze Szwecji, miała wielu krewnych w Stanach Zjednoczonych. Jej ciotka, Blenda Bergman, osiedliła się w Ameryce po wyjściu za mąż.

„Ingrid Bergman prywatnie” to książka o tym, jak wyglądały relacje aktorki z jej amerykańskimi krewnymi. Ingrid pozostawała w bliskich stosunkach z Blendą, jej synem Carlem i wnukiem Normanem. Ingrid i Norman często ze sobą korespondowali, a także spotykali się w wielu miejscach w USA, Francji i Anglii. Norman Boehm, mąż autorki, udostępnił jej rodzinne listy i fotografie, a także podzielił się wspomnieniami o swojej sławnej kuzynce.

Portret Ingrid Bergman, namalowany przez jej krewnych, pozwala ją poznać nie tylko jako wspaniałą aktorkę, ale także jako życzliwą i pełną ciepła kobietę oraz kochającą żonę i matkę.

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Ingrid Bergman prywatnie
  • Podróże z moją kotką
  • Kolejne produkty