Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Al Pacino. Rozmowy

Al Pacino. Rozmowy

Lawrence Grobel

Roch Siemianowski
Sławomir Holland

 

Czas trwania: 9 godzin

ISBN : 978-83-8146-231-0

Wydawca: Storybox.pl, AxisMundi

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Autobiografia kultowego aktora w formie rozmowy z Lawrencem Grobelem, wywiady z 1979-2005, uzupełnione o nowy aktualny materiał z 2014 r.

Al Pacino zawsze uciekał od rozmów z prasą – dla Grobela zrobił wyjątek. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat udzielał mu wielokrotnie wywiadów – przez lata zawiązała się pomiędzy nimi bliska przyjaźń. Rozmawiali oczywiście o filmach, pracy nad kolejnymi rolami, ale też o dzieciństwie aktora, jego prywatnym życiu i rodzinie. Grobel i Pacino pozostawiają tylko parę tematów tabu, mówią szczerze niemal o wszystkim: nocnych espadach do klubów jazzowych; garściach Valium połykanych na ceremonii rozdania Oskarów; o miłości do Nowego Jorku i uzależnieniu od alkoholu.

„Ojciec chrzestny”, „Człowiek z blizną”, „Adwokat diabła” – te role i wiele innych zapewniły Pacino trwałe miejsce w historii kina. Osiem razy nominowany do Oskara – nagrodę otrzymał w końcu za rolę w „Zapachu kobiety”. Mimo to wciąż woli pracę na deskach teatru od pracy w studio filmowym, kocha Szekspira, chętnie zajmuje się produkcjami niezależnymi. Jego życie pełne jest pasji, a największą miłością pozostaje teatr.

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Al Pacino. Rozmowy
  • Marlon Brando. Rozmawia Lawrence Grobel
  • Meryl Streep o sobie
  • Truman Capote. Rozmowy
  • Kolejne produkty