Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Wszystko przez pannę Bridgerton

Wszystko przez pannę Bridgerton

Julia Quinn

Agnieszka Krzysztoń

 

ISBN : 978-83-8335-102-5

Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka we współpracy ze Storybox.pl

 

52,90 zł brutto

Więcej informacji

Tytuł oryginału: „Because of Miss Bridgerton”.

CZASEM MIŁOŚĆ MOŻNA ZNALEŹĆ W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MIEJSCU...

Wszyscy liczą na to, że Billie Bridgerton poślubi jednego z braci Rokesby. Obie rodziny od wieków mieszkają w sąsiedztwie, a w dzieciństwie Billie szalała z Edwardem i Andrew w ogrodzie, wspinając się na drzewa i bawiąc w chowanego. Jest jeszcze trzeci brat Rokesby – George, którego Billie absolutnie nie toleruje. Może i jest najstarszy, a także dziedziczy tytuł hrabiowski, ale bywa arogancki, irytujący i do tego – czego ona jest zupełnie pewna – wręcz jej nie znosi. Co jak dotąd było nawet wygodne, ponieważ ona w pełni odwzajemnia to uczucie.

Tyle że czasami los bywa przewrotny, a ścieżki miłości nieodgadnione... Bo oto ta nielubiąca się para zostaje uwięziona w mało romantycznym miejscu, jakim jest dach. A kiedy nieco później nieoczekiwanie się pocałują, już niebawem oboje ze zdumieniem odkryją, że jedyna osoba, której nie mogli dotąd znieść, tak naprawdę jest właśnie tą, bez której nie mogą żyć...

© Netflix 2022. Used with permission.

***

„Dwoje znajomych z dzieciństwa w końcu przestaje się kłócić i zdaje sobie sprawę, że są sobie przeznaczeni... Julia Quinn jest znakomitą pisarką i po tak ekscytującym początku dostajemy z humorem napisany historyczny romans na miarę Bridgertonów” – KIRKUSREVIEWS.COM.

***

„Julia Quinn znów zabrała mnie w podróż w czasie do świata szeleszczących sukien, popołudniowych herbatek i kurtuazyjnych rozmów. Po raz kolejny pokazała, co to honor i prawdziwe uczucie. Z nieskrywaną ciekawością towarzyszyłam Billie i George’owi, którzy pozornie do siebie nie pasowali. A jednak jakaś tajemnicza siła pchała ich ku sobie, nie pozwalając rozglądać się na boki, a mnie powrócić do rzeczywistości. To była prawdziwa magia!” – Daria Łapa, blog Nasze Recenzje.

***

„Bywa, że człowiek nie chce miłości. Robi wszystko, aby do niej nie dopuścić, zaprzecza, wyklina. Jednak, jak pokazuje Julia Quinn w swojej powieści, jeżeli miłość się zaweźmie, to człowiekowi nic do tego. Jeżeli gdzieś w głębi twej duszy tli się ognik sentymentu do serii o Bridgertonach, jeżeli lubisz piękne historie o trudnej miłości i uwielbiasz podróżować w czasie, to w tej powieści znajdziesz wszystko, czego szukasz” – Anna Stasiuk, portal dlaLejdis.pl.

***

„Jak wspaniale wrócić do świata Bridgertonów. Jest w tej książce wszystko, za co kochamy Julię Quinn. Buzujące emocje, chemia między postaciami i duża dawka humoru. Mamy tutaj nieoczywistą relację, ale pokazaną niezwykle przekonująco i w interesujący sposób. Książka zaczyna się przewrotnie od spotkania dwojga głównych bohaterów w nietypowej scenerii, ale wraz z rozwojem akcji napięcie nie spada i wręcz nie sposób się oderwać od lektury” – Katarzyna Mastalerczyk, kasiek-mysli.blogspot.com.

***

„Kolejna cudowna historia od mojej ulubionej autorki romansów historycznych – must have, must read, must love! To poruszająca, urocza opowieść, którą polecam z całego serca! Nie musicie znać innych książek Julii Quinn, aby pokochać jej najnowsze dzieło – i uwierzcie mi, że bardzo łatwo jest też pokochać bohaterkę i jej przygody. Jeśli lubicie połączenie romansu i urokliwych klimatów osiemnastowiecznej Anglii – wiecie, po co powinniście sięgnąć!” – Dominika „Iwi” Smoleń, Książkowir.

  • Poprzednie produkty
  • Grzesznik nawrócony. Bridgertonowie. Tom 6
  • Ktoś mnie pokochał. Bridgertonowie. Tom 2
  • Magia pocałunku. Bridgertonowie. Tom 7
  • Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4
  • Kolejne produkty