Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Nowy Dotknąć gwiazd

Dotknąć gwiazd

Zula Ankanon

Mirella Rogoza-Biel
Konrad Biel

 

ISBN : 978-83-8334-675-5

Wydawca: Storybox.pl

 

39,95 zł brutto

Więcej informacji

NA PRZEKÓR WSZYSTKIEMU

Daniel po dziesięciu latach wychodzi z więzienia. Nikt na niego nie czeka, jego sąsiedzi wciąż widzą w nim tylko mordercę, a ludzie ze światka przestępczego, w którym się obracał przed wyrokiem, nie zapominają.

Anastazja jest influencerką. Świetnie zarabia, jej profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Sława ma jednak ciemne strony, o czym Anastazja boleśnie się przekonuje.

Pewnej nocy na moście dochodzi do przypadkowego spotkania dwójki nieznajomych. Daniel, nie mając nic do stracenia, chce skoczyć. Anastazja ratuje niedoszłego samobójcę, po czym znika. Kiedy Daniel budzi się następnego dnia, odkrywa, co jeszcze zrobiła dla niego jego wybawicielka. Za wszelką cenę postanawia ją odnaleźć. Nie wie, jak mało pozostało mu czasu...

***

„Niech Was nie zmyli romantyczny tytuł. »Dotknąć gwiazd« to przejmująca, rozdzierająca serce opowieść o ludziach, którzy muszą nauczyć się żyć na nowo, odnaleźć swój sens. Otwiera oczy na ważne problemy, wielokrotnie zaskakuje i angażuje emocjonalnie. Czy bliskość drugiego człowieka pozwoli pokonać śmierć? Polecam. Gwarancja mocnych wrażeń”– Weronika Tomala, pisarka.

***

„Przypadkowe spotkanie. Dwie zranione dusze. Dwa zagubione serca. Demony przeszłości i światełko w tunelu. Zula Ankanon zabiera nas w podróż po wyboistej drodze, przesiąkniętej emocjami i walką. Czy bohaterom uda się wspólnie dotknąć gwiazd? Historia Anastazji i Daniela zapada w pamięć. Momentami szokuje, ale daje też nadzieję. Serdecznie polecam!” – KATARZYNA SĘK, Książkopasja.

***

„Miłość, która może uleczyć. Czy na pewno? Niebanalna i wciągająca od pierwszych stron historia, która zauroczyła mnie i porwała do niesamowitego świata bohaterów. Gorąco polecam!” – EWELINA KWIATKOWSKA-TABACZYŃSKA, Zaczytana Ewelka.

***

„»Dotknąć gwiazd« Zuli Ankanon to niesamowicie poruszająca opowieść o dwójce zagubionych ludzi, którzy z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego, a mimo to okazują się dla siebie ratunkiem. Porusza trudne tematy, takie jak samotność, przemoc, nałogi, hejt. Jednocześnie jest piękną historią o odwadze, miłości, wytrwałości i pozytywnym wpływie drugiego człowieka” – ADRIANNA ANDRZEJEWSKA, http://duzeka.pl.

  • Poprzednie produkty
  • Dotknąć gwiazd
  • Kolejne produkty