Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Noce na Miodowej 4

Noce na Miodowej 4

Joanna Szarańska

Paulina Raczyło

 

ISBN : 978-83-67727-35-8

Wydawca: Wydawnictwo Czwarta Strona we współpracy ze Storybox.pl

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro.

Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty do domu, weekendowe delegacje... – Natalia nadal ma tak wiele powodów, by nie wierzyć mężowi. Dominik stara się za wszelką cenę udowodnić, że jeden błąd nie przekreślił życia, które wspólnie zbudowali, i nadal jest tym samym mężczyzną, w którym zakochała się przed laty. Przeprowadzka do nowego domu miała być dla nich drugą szansą. Obiecali sobie, że tym razem będzie inaczej: żadnych kłamstw oraz sekretów. Nowe miejsce to przecież najlepszy sposób, aby zacząć jeszcze raz. Jednak zaufanie jest bardzo kruche i niełatwo je odbudować. Szczególnie gdy do głosu dochodzą dawne słabości i nie sposób oprzeć się pokusie...

Czy mimo obaw Natalia zaufa mężowi i uwierzy, że są w stanie tworzyć szczęśliwą rodzinę? Czy zapomni o tym, co się wydarzyło, zanim zamieszkali na Miodowej? Jak wiele można poświęcić w imię miłości?

***

„»Na Miodowej« to seria, którą pokochacie od pierwszej strony. Rozsiądziecie się wygodnie w starym uszaku, chwycicie w dłoń kubek ulubionej herbaty i poczujecie to wszechogarniające ciepło. To stanowczo jedne z tych książek, do których będziecie chcieli wielokrotnie wracać. Polecam!” – Joanna Wolf, NIEnaczytana.

***

„Ta seria otula rześkim powietrzem poranków, nagrzewa serce niczym słoneczne popołudnie, wywołuje ciarki na skórze za sprawą letniego, wieczornego wiatru i dostarcza chwil wytchnienia cichą nocą. Na Miodowej spokój ma zapach książek, wsparcie aromat kawy, a dobro pachnie świeżym pieczywem. Zakochacie się w tym urokliwym miejscu, gwarantuję!” – Dagmara Łagan, BooksCatTea.

  • Poprzednie produkty
  • Noce na Miodowej 4
  • Popołudnia na Miodowej 2
  • Poranki na Miodowej 1
  • Wieczory na Miodowej 3
  • Kolejne produkty