Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Tu nie ma nic

Tu nie ma nic

Krystian Janik

Konrad Biel

 

Czas trwania: 7 godzin

ISBN : 978-83-8271-351-0

Wydawca: Storybox.pl

Data premiery: 20 kwietnia 2022 r.

 

32,95 zł brutto

Więcej informacji

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… A może jednak niedawno? Może wczoraj, dziś, może jutro? Tuż za rogiem, w twoim bloku, u sąsiada za płotem. Wciąż rozgrywa się ta sama historia. On kocha, ale pije i bije. Ona kocha i wybacza. Bo co jej pozostało? Rodzina musi trzymać się razem – dla dzieci chociażby. O miłości nikt nie mówi, bo po co? Życie kręci się wokół telewizora, meczów polskiej reprezentacji, papierosów i żołądkowej gorzkiej.

Czy istnieje cień szansy, że ten odwieczny krąg zostanie w końcu przerwany? On przestanie pić, ona od niego odejdzie. Co się wtedy stanie z tym światem, który zdawał się nie do ruszenia?

Ci, którym uda się wyrwać, będą wspominać swój pobyt w Odchylicach jak przez mgłę. I wciąż będą tu wracać. Bo takie miejsca działają jak magnes – wiecznie uśpione miasteczka, w których nie ma nic.

***

„O ile Reymonta nazywa się piewcą wsi polskiej, o tyle Janik zasługuje na miano piewcy Polski B. Zakochacie się w tej powieści, choć jak w przypadku każdej prawdziwej miłości – czasami będzie bolało”.

Kazimierz Kyrcz Jr

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Nic się nie dzieje
  • Tu nie ma nic
  • Kolejne produkty