Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Przypadek? Nie sądzę!

Przypadek? Nie sądzę!

Michał Krawczyk

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 8 godzin

ISBN : 978-83-8233-539-2

Wydawca: Storybox.pl, Dlaczemu

Data premiery: 1 czerwca 2021 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Agata jest początkującą aktorką. Porzucona przez chłopaka przestaje wierzyć w miłość. Rysiek jest magnesem na pechowe zdarzenia. Życiowa zła passa prowadzi go w zupełnie innym kierunku niż wymarzona droga miłości i romantyczności. Obydwoje porzucają dotychczasowe miejskie życie i wyruszają w poszukiwaniu szczęścia. Chociaż się nie znają to ich drogi krzyżują się w Żyworódce, miejscowości tylko z pozoru spokojnej.

Zaskakująca historia pełna niespodzianek i humoru. To komedia obyczajowa o poszukiwaniu szczęścia. Czy splot komicznych wydarzeń z udziałem lokalnej społeczności pozwoli głównym bohaterom na odnalezienie miłości i spokoju? Czy Agata i Rysiek znajdą swoje miejsce na Ziemi? Nic nie dzieje się przez przypadek, a wszystko zdarza się po coś.

***

„Takiej historii teraz nam potrzeba! Zabawnej, ironicznej, złośliwej, pełnej inteligentnego humoru i bohaterów nieco przerysowanych, ale za to z niezaprzeczalnym urokiem. Zapraszam na prawdziwą jazdę bez trzymanki, prowadzącą do zupełnie zaskakującego finału! Czy to przypadek? Nie sądzę!”

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Kod ze zniżką
  • Na dwoje babka grzeszyła
  • Przypadek? Nie sądzę!
  • Kolejne produkty