Śledź nas na Facebooku

Autorzy

We troje

We troje

Hanna Dikta

Joanna Domańska

 

Czas trwania: 8 godzin 10 minut

ISBN : 978-83-8194-842-5

Wydawca: Storybox.pl, Zysk i S-ka Wydawnictwo

Data premiery: 22 września 2020 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Agata jest kobietą spełnioną. Pensjonat, który prowadzi w Białogórze, daje jej dużo satysfakcji. Jej mąż, starszy o dwadzieścia lat artysta malarz, jest na każde jej zawołanie, czuły i opiekuńczy.

Spokój Agaty burzy wizyta u chorej siostry na Śląsku. Tam również po raz pierwszy spotyka swojego szwagra. Choroba Joanny zbliża je do siebie, ale czy na pewno? Siostrzane uczucia zostają wystawione na próbę, a kontrowersyjne decyzje Joanny w trakcie leczenia wprowadzają dodatkowy zamęt. Pobyt w rodzinnych Piekarach zmusi Agatę nie tylko do zmierzenia się z przeszłością, ale także postawi przed nowymi, niełatwymi wyborami. Czy miłość i prawo do własnego szczęścia okażą się ważniejsze od innych zobowiązań?

***

„»We troje« to opowieść o rodzinnych relacjach, które nie zawsze są takie, jak chcielibyśmy, o trudnych wyborach, które mają wpływ na losy otaczających nas ludzi, a także o zawiłościach rządzących nami uczuć. To historia skłaniająca do zatrzymania się na chwilę i zmuszająca do przypomnienia sobie o tym, co w życiu jest najważniejsze”.

Danuta Pytlak, pisarka, autorka „Babiego lata” i „Medalionu szczęścia”

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Dwie kobiety
  • Jeżeli jesteś
  • Niekochane
  • To nie może być prawda
  • Kolejne produkty