Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Królewsko obdarowany

Królewsko obdarowany

Emma Chase

Przemysław Wyszyński

 

Czas trwania: 7 godzin 51 minut

ISBN : 978-83-8195-167-8

Wydawca: Wydawnictwo Filia we współpracy ze Storybox.pl

Tłumacz: Katarzyna Agnieszka Dyrek

Data premiery: 23 czerwca 2020 r.

Tytuł oryginału: Royally Endowed

 

39,90 zł brutto

Więcej informacji

– To jak... ty skaczesz, ja też, jak u Jacka i Rose?

– Nie. – Biorę ją za rękę, gładząc knykcie kciukiem.

– Ty skoczysz, a ja cię złapię.

Księżniczka Ellie Hammond od lat podkochuje się w swoim seksownym ochroniarzu, Loganie St. Jamesie. Choć wątpi, by on kiedykolwiek dostrzegł jej uczucia. Dla Logana dziewczyna jest tylko częścią pracy, osobą, którą zobowiązał się chronić. Teraz jednak, w wieku 22 lat, dziewczyna musi odłożyć na bok fantazje i odnaleźć swoje „i żyli długo i szczęśliwie”. Ma pójść w ślady siostry i znaleźć własnego księcia albo lorda. Niestety, Ellie wie, że trudno się rozstać z najsłodszymi marzeniami.

Logan St. James dorastał w rodzinie, która żyła na bakier z prawem. Ostatnio tatuaże zakrywa dobrym garniturem. Jest przystojny, lojalny, odważny i... bardzo sprawny. Każda kobieta marzy o takim mężczyźnie. Ale on pożąda tylko jej. Przez lata obserwował ją, strzegł i pomagał. Nauczył ją, jak zadawać ciosy i jak rozpoznać kłamcę. Piękna Ellie Hammond jest jednak niedostępna.

Wszyscy znają zasady ochroniarzy: nie rozpraszaj się, nie trać klientki z pola widzenia i nigdy, przenigdy się w niej nie zakochaj. Jednak nie ma takiej zasady, której nie można by złamać...

***

„Z każdym kolejnym tomem ta seria staje się coraz lepsza! »Królewsko obdarowany« to książka, która zawiera w sobie wszystko to, za co uwielbiam Emmę Chase. Dla mnie to najlepsza część z serii Royally, gorąco polecam!”

Ewelina Nawara, My fairy book world

Patronat:

  • Poprzednie produkty
  • Królewsko obdarowany
  • Książę w wielkim mieście
  • Sposób na księcia
  • Kolejne produkty