Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Między nami miłość. Tom 2. Nieuchwytny

Między nami miłość. Tom 2. Nieuchwytny

Katarzyna Mak

Mirella Rogoza-Biel
Konrad Biel

 

Czas trwania: 9 godzin 25 minut

ISBN : 978-83-8194-600-1

Wydawca: Storybox.pl, Videograf

Data premiery: 9 czerwca 2020 r.

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Szczęście bywa kruche niczym pierwszy lód na tafli jeziora. Mia i Antek przekonują się o tym na własnej skórze. Splot nieszczęśliwych wypadków sprawia, że drogi pary młodych i zakochanych w sobie ludzi na powrót rozchodzą się, łamiąc serca na dwie tak różne części. I zdawać się może, że nawet najlepszy GPS nie jest w stanie wyznaczyć im nowej trasy ku wspólnej przyszłości.

Mia – dziewczyna, której los nie oszczędza. Po rozstaniu z ukochanym próbuje jakoś stanąć na nogi. To jednak nie okazuje się łatwym zadaniem, zwłaszcza że wciąż napotyka miłość swego życia, choć on w wyniku wypadku traci pamięć i nawet jej nie poznaje.

Antek – facet z zasadami i kręgosłupem moralnym. Nad wyraz ceniąc sobie szczerość i prawdę, na siłę stara się zagłuszyć uczucie, które próbuje zawładnąć jego sercem, ilekroć styka się z piękną nauczycielką swego syna. Jego przekonania nie pozwalają dać się porwać wirowi miłości, uparcie pchającemu go w ramiona dziewczyny, o której śni. Jego męskie ego kpi z niego cichutko i wystawia na coraz większe pokusy, którym nie jest pewien, czy zdoła się oprzeć.

Czy zatajona dla dobra sprawy prawda wreszcie ujrzy światło dzienne, a Mia i Antek odzyskają wydartą im siłą miłość? Czy ponura rzeczywistość wpłynie na dalsze losy bohaterów i ich życiowe wybory? Czy sama miłość wystarczy, by dwie poplątane ścieżki wydarzeń znów obrały jeden wspólny cel, jakim jest utracone szczęście?

***

„Emocjonalna, prawdziwa, wciągająca! Kasia Mak kolejny raz uwodzi swoje czytelniczki lekkim stylem i świetną historią. Drugi tom »Między nami miłość« dostarczy Wam mnóstwa wrażeń. Serdecznie polecam!”

K.N. Haner, pisarka

Patronat:

 

  • Poprzednie produkty
  • Między nami miłość. Tom 1. Niepokorna
  • Między nami miłość. Tom 2. Nieuchwytny
  • Między nami miłość. Tom 3. Nierozłączni
  • Pakiet Między nami miłość
  • Kolejne produkty