Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Siedem spódnic Alicji

Siedem spódnic Alicji

Joanna Jurgała-Jureczka

Ilona Chojnowska

 

Czas trwania: 6 godzin 35 minut

ISBN : 978-83-8146-495-6

Wydawca: Storybox.pl, Zysk i S-ka Wydawnictwo

 

29,95 zł brutto

Więcej informacji

Jeśli sądzisz, że o drugim człowieku wiesz wszystko, nie masz pojęcia, jak bardzo się mylisz...

Wśród urokliwych krajobrazów portugalskiego Nazaré, chorwackiego Molunatu i polskich Stawisk Alicja musi odpowiedzieć sobie na pytanie, kim dla niej jest hrabia Adam Przebłocki, a kim może stać się Dawid Zan. Młody aktor zmuszony jest spędzić parę dni na prowincji. Zanim jednak zamelduje się w hotelu, drogę zajedzie mu traktorek prowadzony przez Czesia Rychłego, którego nazwisko stoi w sprzeczności z jego temperamentem. Czy będzie to zły czy dobry znak? Kim okaże się zadziorna dziewczyna, którą uważał za pomocnicę ogrodnika?

***
„Bohaterka tej powieści jest czuła i emocjonalna. Lata doświadczeń nauczyły ją dystansu do wielu spraw, ale nie pozbawiły ironii i ciepła. Jest nią... prowincja. W którymkolwiek miejscu różnorodnej Europy by leżała, skrywa fascynujące tajemnice. Ale pozwala się naprawdę poznać tylko tym, którzy okażą jej zaufanie i... dociekliwość!
»Siedem spódnic Alicji« to pełna humoru rodzinna historia, w której teraźniejszość przeplatana jest smakowicie z opowieściami z przeszłości.”

Magda Miśka-Jackowska,
dziennikarka RMF Classic

Patronat:

     

  • Poprzednie produkty
  • Kossakowie. Biały mazur
  • Siedem spódnic Alicji
  • Kolejne produkty