Śledź nas na Facebooku

Autorzy

Lista Audiobooków Autora: Hanna Cygler

Pisarka i tłumaczka z języka szwedzkiego oraz angielskiego, absolwentka skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Zadebiutowała w 2003 r. powieścią „3 razy R”.

Hanna CyglerPisarka i tłumaczka z języka szwedzkiego oraz angielskiego, absolwentka skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Zadebiutowała w 2003 r. powieścią „3 razy R”.


Autorka współczesnych powieści obyczajowo-romansowych, m.in. „Kolor bursztynu”, „Głowa anioła” czy trylogia o Zosi Knyszewskiej (na cykl składają się tomy: „Tryb warunkowy”, „Deklinacja męska/żeńska”, „Przyszły niedokonany”), oraz powieści obyczajowo-historycznych, np. „Czas zamknięty”, „Pokonani”, „W cudzym domu” czy „Za cudze grzechy”. Chętnie łączy rozmaite formy prozy gatunkowej (romans, kryminał,
powieść sensacyjna), co widoczne jest chociażby w powieściach „Grecka mozaika” i „Złodziejki czasu”. Jedna z najpoczytniejszych autorek prozy kobiecej. Mieszka w Gdańsku.


Zapraszamy na stronę autorki, gdzie można znaleźć m.in. sugerowaną kolejność czytania/słuchania jej książek: http://www.hannacygler.pl/#!main

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów